Polar Vantage M2 kasutusjuhend

Käesolev kasutusjuhend aitab teil teie uue kellaga lähemalt tutvuda. Õpetusvideod ja korduma kippuvad küsimused leiate aadressilt support.polar.com/en/vantage-m2.

Tutvustus

Õnnitleme teid uue Polar Vantage M2-e ostu puhul!

Polar Vantage M2 on kõik-ühes spordikell, mis on loodud erinevate spordialade harrastajatele ning on varustatud kaasaegse randmelt mõõdetava pulsi funktsiooni ja GPS-iga. Kellal on arvukalt funktsioone, mis aitavad teil purustada rekordeid ja saavutada oma eesmärke.

 • Selleks, et treenida täpselt paraja koormusega ja saavutada parimaid tulemusi, kasutage funktsiooni Training Load Pro.
 • Kasutage treeningu ajal energiataseme hoidmiseks uut FuelWise™-i nutikat energiataasteabilist. FuelWise™ tuletab meelde taastumise vajadust ja aitab pika treeningu ajal hoida piisavat energiataset.
 • See näitab, kuidas keha treeningu ajal erinevaid energiaallikaid kasutab. Polar Vantage M2 jaotab energiakasutuse süsivesikuteks, valkudeks ja rasvadeks.
 • Jälgige oma jooksutulemuste arengut täiustatud jooksufunktsioonide Running Index (jooksuindeks) ja Running Programs (jooksuprogrammid) abil.
 • Lemmikspordialasid saate kella lisada Polar Flow veebikeskkonnas. Polar Vantage M2 toetab enam kui 130 erinevat spordiala. Samuti saate iga spordiprofiili sätteid kohandada vastavalt oma soovile.
 • Pideva südame löögisageduse jälgimise funktsioon mõõdab teie südame löögisagedust ööpäevaringselt. Koos ööpäevaringse aktiivsuse jälgimise funktsiooniga annab see teie päevasest aktiivsusest täieliku ülevaate.
 • Nightly Recharge™ on öise taastumise jälgimise funktsioon, mis näitab, kui hästi te oma päevastest tegevustest taastute. Uus une jälgimise funktsioon Sleep Plus Stages™ jälgib teie unefaase (kerge, sügav ja REM-uni), annab unest ülevaate ja arvutab uneskoori.
 • FitSpark™-i treeningujuhis tagab, et olete radade vallutamiseks alati valmis, pakkudes igaks päevaks valmistreeninguid, mis põhinevad teie taastumisel, füüsilisel valmisolekul ja treeningute ajalool.

 • Juhendatud hingamisharjutus Serene™ aitab lõdvestuda ja leevendada stressi.
 • Südame löögisageduse anduri režiimi abil saate muuta oma Polar Vantage M2-e hõlpsalt südame löögisageduse anduriks ja edastada oma südame löögisagedust teistele Bluetooth-seadmetele, näiteks treeningurakendustele, jõusaalivarustusele või rattakompuutritele. Teie Vantage M2 toetab ka Polar Clubi treeningurakendust, mis tähendab, et saate oma südame löögisageduse edastada Polar Clubi süsteemi.
 • Polar Vantage M2-el on nutikellale omased olulised funktsioonid: muusika nupud, ilm ja mobiiltelefoniteatised.
 • Tänu kompaktsele ja kergele disainile on see ideaalne treeningkaaslane. Tänu vahetatavatele randmerihmadele saate sobitada oma kella mistahes olukorra ja stiiliga.

Parema kasutuskogemuse tagamiseks arendame oma tooteid pidevalt. Uusimate funktsioonide nautimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks värskendage püsivara alati, kui uus versioon on saadaval. Püsivara värskendused parandavad teie kella funktsionaalsust täiustuste abil.

Võtke Vantage M2-est maksimum

Saage osa Polari ökosüsteemist ja võtke oma kellast maksimum.

Polar Flow rakendus

Laadige Polar Flow rakendus alla App Store®-ist või Google PlayTM-ist. Pärast treeningut sünkroonige kell Flow rakendusega ning saage oma tulemuste ja edusammude kohta kohest tagasisidet. Flow rakenduses näete ka seda, kui aktiivne olete päeva jooksul olnud, kuidas teie keha öö jooksul treeningust ja pingest taastus ning kui hästi te magasite. Tuginedes funktsiooni Nightly Recharge automaatsetele öistele mõõtmistele ja muudele mõõdetud parameetritele saate Flow rakenduses treeninguteks personaalsed nõuandeid ning soovitusi, kuidas eriti rasketel päevadel parandada und ja reguleerida energiataset.

Polar Flow veebikeskkond

Sünkroonige treeningute andmed Polar Flow veebikeskkonnaga, kasutades Flow rakendust või arvutis olevat FlowSynci tarkvara. Veebikeskkonnas saate planeerida treeninguid, jälgida oma edusamme, saada juhiseid ning analüüsida üksikasjalikult oma treeningute tulemusi, aktiivsust ja und. Jagage sõpradega oma saavutusi, leidke uusi treeningukaaslasi ja saage treeningurühmadest indu juurde.

Kõik selle leiate aadressilt flow.polar.com.