Kalp atış hızı sensörü modu

Kalp atış hızı sensörü modunda, saatinizi kalp atış hızı sensörüne dönüştürebilir ve kalp atış hızınızı egzersiz uygulamaları, spor salonu ekipmanları veya bisiklet bilgisayarları gibi diğer Bluetooth cihazlarıyla paylaşabilirsiniz. Saatinizi kalp atış hızı sensörü modunda kullanmak için öncelikle alıcı harici cihazla eşleştirmelisiniz. Ayrıntılı eşleştirme talimatları için alıcı cihazın kullanım kılavuzuna başvurun.

Kalp atış hızı sensörü modunu açma

  1. Saat görünümünde Tamam düğmesini basılı tutarak veya GERİ düğmesine basarak ana menüye girin ve Egzersize başla seçeneğini belirleyin. Tercih ettiğiniz spora gidin.
  2. Egzersiz öncesi modunda IŞIK düğmesi ile hızlı menüyü açın.

    Kalp atış hızını diğer cihazlarla paylaş seçeneğini belirleyin.

    Yeni cihaz ekle seçeneğine dokunun

  3. Harici cihazın eşleştirme modunu etkinleştirin.
  4. Harici cihazdan Pacer Pro'yu seçin.
  5. Pacer Pro'yu harici cihazla eşleştirmeyi kabul edin.
  6. Artık kalp atış hızınızı hem saatinizde hem de harici cihazda görebilirsiniz. Hazır olduğunuzda egzersiz seansınızı harici cihazdan başlatın. Egzersiz seansınızı saatinizle kaydetmek için egzersiz öncesi moduna geri dönün ve Tamam düğmesine basarak egzersiz kaydını başlatın.

Kalp atış hızını paylaşmayı durdurma

Paylaşmayı durdur seçeneğini belirleyin. Kalp atış hızı paylaşımı, egzersiz öncesi modundan çıktığınızda veya egzersiz kaydını durdurduğunuzda da durur.