Sterowanie muzyką

Steruj muzyką i multimediami na Twoim telefonie za pomocą zegarka podczas sesji treningowych, a także z ekranu Sterowanie muzyką, gdy nie trenujesz. Ustaw sterowanie muzyką z Ustawienia > Ustawienia ogólne > Sterowanie muzyką. Możesz sterować muzyką z ekranu treningowego, ekranu zegara lub z obu. Wybierz ekran treningowy, aby sterować muzyką podczas sesji treningowych i tarczę zegara, aby sterować z ekranu, gdy nie trenujesz.

Sterowanie muzyką jest możliwe w przypadku telefonów z systemami iOS i Android. Aby można było korzystać z funkcji sterowania muzyką, aplikacja Polar Flow musi być uruchomiona w telefonie i połączona z zegarkiem. Instrukcje znajdują się w punkcie Łączenie urządzenia mobilnego z zegarkiem. Sterowanie muzyką jest możliwe po połączeniu zegarka z telefonem przez aplikację Polar Flow. Jeżeli zegarek został już wcześniej skonfigurowany z aplikacją Polar Flow z poziomu telefonu, łączenie również zostało przeprowadzone.

Z tarczy zegarka

  • W trybie wyświetlania czasu użyj przycisków W GÓRĘ i W DÓŁ, aby przejść do tarczy Sterowanie muzyką.
  • Naciśnij przycisk OK, aby wyświetlić przycisk poprzedni/następny i pauza/odtwarzanie. Przejdź do poprzedniej lub następnej piosenki z przyciskiem W GÓRĘ/W DÓŁ i zatrzymaj przyciskiem OK. Naciśnij przycisk PODŚWIETLENIE, aby regulować głośność.

Podczas treningu

Jeśli wybierzesz sterowanie muzyką z widoku treningowego, włączone zostanie sterowanie muzyką z ekranu treningowego, jeśli odtwarzacz jest włączony i rozpoczęto sesję treningową.

  • Naciśnij przycisk W GÓRĘ, aby przesunąć do sterowania muzyką na ekranie treningowym podczas sesji treningowej.
  • Naciśnij przycisk OK, aby zobaczyć przycisk poprzedni/następny i pauza/odtwarzanie. Przejdź do poprzedniej lub następnej piosenki z przyciskiem W GÓRĘ/W DÓŁ i zatrzymaj przyciskiem OK. Stuknij przycisk PODŚWIETLENIE, aby regulować głośność.