Buradasınız: Ayarlar > Yeniden başlatma ve sıfırlama

Yeniden başlatma ve sıfırlama

Saatinizde bir sorunla karşılaşmanız durumunda cihazı yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz. Saatinizi yeniden başlattığınızda, saatteki ayarlarınız veya kişisel verileriniz silinmez.

Saatin yeniden başlatılması

Saatinizdeki GERİ düğmesine basın, Ayarlar ekranını bulana kadar ekranı yukarı kaydırın, Ayarlar > Genel ayarlar > Ürününüz hakkında > Saatinizi yeniden başlatın yolunu izleyin. Önce Saatinizi yeniden başlatın'a, sonra da simgesine dokunarak yeniden başlatmayı onaylayın.

Ayrıca saatinizi GERİ düğmesini 10 saniye basılı tutarak da yeniden başlatabilirsiniz.

Saatin fabrika ayarlarına sıfırlanması

Yeniden başlatmak sorununuzu çözmediyse, saatinizi fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Saati fabrika ayarlarına sıfırladığınızda tüm kişisel veri ve ayarların silineceğini ve kişisel kullanım için daha sonra yeniden kurulum yapmanız gerekeceğini unutmayın. Saatinizden Flow hesabınıza eşitlediğiniz hiçbir veri bu işlem sonucunda silinmez.

  1. Flow.polar.com/start adresine gidin ve Polar FlowSync veri aktarım yazılımını bilgisayarınıza indirip yükleyin.
  2. Saatinizi bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takın.
  3. FlowSync ayarlarını açın.
  4. Fabrika ayarlarına sıfırla düğmesine basın.
  5. Eşleştirme için Flow Uygulamasını kullanırsanız, telefonunuzdan eşleştirilen Bluetooth cihazları listesini kontrol edin ve saatiniz bu listedeyse, saatinizi listeden kaldırın.

Sonra telefon veya bilgisayar kullanarak saatiniz için yeniden kurulum yapmanız gerekir. Kurulum sırasında sıfırlamadan önce kullandığınız Polar hesabını kullanmayı unutmayın.

Kullandığınız bir bilgisayar yoksa veya bilgisayar kullanarak sıfırlamak işe yaramıyorsa, saatinizi ayrıca cihazın kendisi üzerinden de sıfırlayabilirsiniz: Polar logosu görünene kadar 10 saniye boyunca saat düğmesini basılı tutun. Saatin yeniden başlamasını bekleyin ve ardından bu işlemi 10-12 kez tekrar edin. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra saatiniz dil seçim ekranını görüntüler.