Buradasınız: Başlarken > Hızlı ayarlar menüsü

Hızlı ayarlar

Hızlı ayarlar menüsü

Ekranın üst kısmından aşağı kaydırarak Hızlı ayarlar menüsünü açın. Ekranı sola veya sağa kaydırdıktan sonra ekrana dokunarak alarm, ekran kilidi, rahatsız etme özelliği veya uçuş modunu seçin:

  • Alarm: Alarm ayarlarını değiştirmek için alarm simgesine dokunun.
  • Ekran kilidi: Ekran kilidini açık hale getirmek için ekran kilidi simgesine dokunun. Ekranın kilidini açmak için 2 saniye boyunca GERİ düğmesine basın.
  • Rahatsız etme: Rahatsız etme özelliğini etkin hale getirmek veya devre dışı bırakmak için rahatsız etme simgesine dokunun. Rahatsız etme özelliği açık olduğunda bildirim veya arama uyarısı almayacaksınız. Arka plan ışığını etkinleştirme hareketi de devre dışı bırakılır.
  • Uçuş modu: Uçuş modunu etkin hale getirmek veya devre dışı bırakmak için uçuş modu simgesine dokunun. Uçuş modu, saatinizin tüm kablosuz iletişimini kapatır. Saatinizi kullanmaya devam edebilirsiniz ancak verilerinizi Polar Flow mobil uygulamasıyla eşitleyemez ve kablosuz aksesuarlarla beraber kullanamazsınız.

Pil durumu simgesi pilde kalan şarj seviyesini gösterir.

Egzersiz yaparken
  • Arka plan ışığı: Arka plan ışığı simgesine dokunun ve Sürekli açık veya Otomatik seçeneklerinden birini seçin. Sürekli açık seçildiğinde ekranınız egzersiz seansı boyunca aydınlık halde kalır. Egzersiz seansınızı tamamladığınızda arka plan ışığı yeniden otomatiğe ayarlanır. Lütfen sürekli açık seçildiğinde pilinizin daha hızlı tükeneceğini unutmayın.
  • Ekran kilidi: Ekran kilidini açık hale getirmek için ekran kilidi simgesine dokunun. Ekranın kilidini açmak için 2 saniye boyunca GERİ düğmesine basın.