Buradasınız: Polar Flow > Polar Flow Web Hizmeti

Polar Flow Web Hizmeti

Polar Flow web hizmetinde egzersizinizi ayrıntılı olarak planlayıp analiz edebilir, ayrıca performansınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Spor profilleri ekleyerek ve ayarlarını düzenleyerek saatinizi egzersiz gereksinimlerinizi tamamen karşılayacak şekilde ayarlayabilir ve özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, egzersizinizin öne çıkan bölümlerini Flow topluluğundaki arkadaşlarınızla paylaşabilir, kulübünüzün derslerine kaydolabilir ve bir koşu etkinliği için kişiselleştirilmiş egzersiz programı alabilirsiniz.

Polar Flow web hizmeti günlük etkinlik hedefinizin tamamlanma yüzdesi ve etkinliğinizin ayrıntılarını gösterir, günlük alışkanlıklarınızın ve seçimlerinizin sağlınızı nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olur.

Saatinizin kurulumunu bilgisayarınızla flow.polar.com/start adresinden yapabilirsiniz. Bu adreste, saatiniz ve web hizmeti arasında veri eşitlemek amacıyla FlowSync yazılımını indirip yüklemek ve web hizmeti için bir kullanıcı hesabı oluşturmak üzere yönlendirilirsiniz. Kurulum işlemini bir mobil cihaz ve Polar Flow uygulamasını kullanarak yaptıysanız, kurulumda oluşturduğunuz kimlik bilgileri ile Flow web hizmetinde oturum açabilirsiniz.

Haber akışı

Haber akışı bölümünde son zamanlarda siz ve arkadaşlarınızın neler yaptığını görebilirsiniz. En son egzersiz seanslarını ve etkinlik özetlerini görebilir, en iyi değerlerinizi ve derecelerinizi paylaşabilir, yorum yapabilir ve arkadaşlarınızın etkinliklerini beğenebilirsiniz.

Günlük

Günlük bölümünde, geçmiş egzersiz sonuçlarına göz atmanın yanı sıra günlük etkinliğinizi, uykunuzu, planlanmış egzersiz seanslarınızı (egzersiz hedeflerinizi) görebilirsiniz.

İlerleme Durumu

İlerleme durumu bölümünde gelişiminizi raporlarla takip edebilirsiniz.

Egzersiz raporları, egzersiz ilerlemenizi daha uzun süreli takip etmenin pratik bir yoludur. Haftalık, aylık ve yıllık raporlarda gösterilecek sporu seçebilirsiniz. Özel süre ile hem süreyi hem de sporu seçebilirsiniz. Aşağı açılır listelerden rapor için dönemi ve sporu seçebilir ve çark simgesine basarak rapor grafiğinde görmek istediğiniz verileri seçebilirsiniz.

Etkinlik raporlarınızın yardımıyla günlük etkinliğinizin uzun süreli değişimini takip edebilirsiniz. Günlük, haftalık veya aylık raporları görüntülemeyi seçebilirsiniz. Etkinlik raporunda ayrıca seçtiğiniz dönemdeki günlük etkinliğinize, adım sayınıza, kalori miktarınıza ve uykunuza ilişkin en iyi günleri de görebilirsiniz.

Running Index raporu, uzun vadede Running Index gelişiminizi izlemenize yardımcı olan ve 10k ya da yarı maraton gibi koşularda başarınızı hesaplayan bir araçtır.

Kardiyo Yükü raporundan Kardiyo Yükünüzün zaman içinde nasıl geliştiğini takip edebilir ve egzersiz yüklerinizin geçen hafta veya ay içinde nasıl değişim gösterdiğini görebilirsiniz. Kardiyo Yükü gelişiminizi takip ederek geçmiş egzersizlerinizin bugünkü performansınızı nasıl etkilediğini anlayabilir, gelecek egzersizlerinizi daha iyi planlayabilir ve kondisyonunuzu geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Topluluk

Flow Grupları, Kulüpler ve Etkinlikler bölümünde, sizinle aynı etkinliğe hazırlanan veya aynı sağlık kulübü dahilinde egzersiz yapan sporcuları bulabilirsiniz. Birlikte egzersiz yapmak istediğiniz insanlarla kendi grubunuzu da oluşturabilirsiniz. Egzersizlerinizi ve ipuçlarınızı paylaşarak ve başka üyelerin egzersiz sonuçlarını yorumlayarak Polar Topluluğu'nun bir parçası olabilirsiniz. Flow Clubs'ta ders çizelgelerini görüntüleyebilir ve derslere kaydolabilirsiniz. Siz de katılın ve sosyal egzersiz topluluğunuzdan motivasyon alın!

Programlar

Polar Koşu Programı, kişisel özellikleriniz ve egzersiz geçmişiniz hesaba katılarak ve Polar kalp atış hızı bölgeleri temel alınarak hedefiniz için uygun hale getirilmiştir. Bu akıllı bir programdır ve yol boyunca gelişiminizi temel alarak size uyum sağlar. Polar Koşu Programları 5k, 10k, yarı maraton ve maraton etkinlikleri için kullanılabilir ve programa bağlı olarak haftalık iki ila beş koşma egzersizinden oluşur. Kullanımı çok kolaydır!

Flow web hizmetinin kullanımı ile ilgili destek ve daha fazla bilgi için support.polar.com/en/support/flow adresine gidin.