Buradasınız: Polar Flow > Polar Flow Uygulaması

Polar Flow Uygulaması

Polar Flow mobil uygulamasında egzersiz ve etkinlik verilerinizin anlık görsel yorumlamasını görebilirsiniz. Egzersizinizi uygulamada da planlayabilirsiniz.

Egzersiz verileri

Polar Flow uygulaması ile geçmiş ve planlanan egzersiz seanslarınızın bilgilerine kolayca ulaşabilir ve yeni egzersiz hedefleri oluşturabilirsiniz. Hızlı hedef veya aşamalı hedef oluşturmayı seçebilirsiniz.

Egzersizinizin görünümünü hızlıca alın ve performansınızın her ayrıntısını hemen analiz edin. Egzersiz günlüğünde egzersizinizin haftalık özetlerini görün. Ayrıca, Görüntü paylaşma işlevi ile egzersizinizin öne çıkan bölümlerini arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Etkinlik verileri

7/24 etkinlik durumunuza dair ayrıntıları öğrenin. Günlük etkinliğinizin ne kadar gerisinde olduğunuzu ve etkinlik hedefinize nasıl ulaşacağınızı öğrenin. Adım sayısını, adım sayısına bağlı olarak katedilen mesafeyi ve yakılan kalori miktarını görün.

Uyku verileri

Günlük hayatınızdaki değişikliklerden etkilenip etkilenmediğini öğrenmek için uyku düzeninizi takip edip dinlenme, günlük etkinlik ve egzersiz arasındaki doğru dengeyi bulun. Polar Flow uygulamasıyla uyuma zamanınızı, uykunuzun miktarını ve kalitesini görüntüleyebilirsiniz.

Her gece ne kadar uyumayı hedeflediğinizi belirleyerek tercih ettiğiniz uyku süresini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca uykunuzu değerlendirebilirsiniz. Uyku verileriniz, tercih ettiğiniz uyku süresi ve uyku değerlendirmenize göre nasıl uyuduğunuza dair geri bildirim alırsınız.

Spor profilleri

Flow uygulamasında spor profillerini kolayca ekleyebilir, düzenleyebilir, kaldırabilir ve yeniden organize edebilirsiniz. Flow uygulamasında ve saatinizde 20 adede kadar aktif spor profili bulunabilir.

Daha fazla bilgi için Polar Flow'daki spor profilleri bölümünü inceleyin.

Görüntü paylaşma

Flow uygulamasının görüntü paylaşma işleviyle, egzersiz verilerinizin bulunduğu görüntüleri Facebook ve Instagram gibi en yaygın sosyal medya kanallarında paylaşabilirsiniz. Var olan bir fotoğrafı paylaşabilir veya yeni bir fotoğraf seçip egzersiz verilerinizle özelleştirebilirsiniz. Egzersiz seansı sırasında GPS kaydetme özelliği açıksa egzersiz rotanızın anlık görüntüsünü de paylaşabilirsiniz.

Polar Flow uygulamasını kullanmaya başlama

Bir mobil cihaz ve Polar Flow uygulamasını kullanarak saatinizin kurulumunu yapabilirsiniz.

Polar Flow uygulamasını kullanmaya başlamak için uygulamayı App Store veya Google Play'den mobil cihazınıza indirin. Polar Flow uygulamasının kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi ve destek edinmek için support.polar.com/en/support/Flow_app adresine gidin.

Yeni bir mobil cihazı (akıllı telefon, tablet) kullanmaya başlamadan önce saatinizle eşleştirmeniz gerekir. Daha fazla bilgi edinmek için, Eşleştirme bölümüne bakın.

Saatiniz, egzersiz verilerinizi egzersiz seansınızın ardından otomatik olarak Polar Flow uygulamasıyla eşitler. Akıllı telefonunuzun internet bağlantısı varsa, etkinlik ve egzersiz verileriniz de otomatik olarak Flow web hizmetine eşitlenir. Polar Flow uygulaması, saatinizdeki egzersiz verilerini web hizmetine eşitlemenin en kolay yoludur. Eşitlemeyle ilgili daha fazla bilgi için Eşitleme bölümüne bakın.

 

Flow uygulaması özellikleri ve talimatları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için, Polar Flow uygulaması ürün destek sayfasını'nı ziyaret edin.