Spordiprofiilid Polar Flow's

Kellas on vaikimisi kasutusel 14 spordiprofiili. Polar Flow' rakenduses või võrguteenuses saad lisada uusi spordiprofiile ja redigeerida nende sätteid. Korraga saab sul kellas olla kuni 20 spordiprofiili. Kui sul on Polar Flow' rakenduses ja võrguteenuses üle 20 spordiprofiili, kantakse esimesed 20 sünkroonimise ajal kella üle.

Saad spordiprofiilide järjekorda muuta, lohistades neid teise kohta. Vali välja spordiala, mida soovid nihutada, ning lohista see soovitud kohta nimekirjas.

 

Spordiprofiili lisamine

Polar Flow' mobiilirakenduses:

 1. Mine menüüsse Spordiprofiilid.
 2. Puuduta ekraani paremas ülanurgas olevat plussmärki.
 3. Vali loendist spordiala. Androidi seadme puhul puuduta valikut Valmis. Spordiala lisatakse sinu spordiprofiilide loendisse.

 

Võrguteenuses Polar Flow:

 1. Klõpsa paremas ülanurgas olevat nime/profiilipilti.
 2. Vali Spordiprofiilid.
 3. Klõpsa valikut Spordiprofiili lisamine ja vali loendist spordiala.
 4. Spordiala lisatakse sinu spordialade loendisse.

Sa ei saa uusi spordialasid ise luua. Spordialade nimekirja kontrollib Polar, kuna igal spordialal on kindlad vaikesätted ja -väärtused, mis mõjutavad näiteks kalorikulu arvestust ning treeningkoormuse ja taastumise funktsioone.

Spordiprofiilide redigeerimine

Polar Flow' mobiilirakenduses:

 1. Mine menüüsse Spordiprofiilid.
 2. Vali spordiala ja puuduta valikut Sätete muutmine.
 3. Kui oled lõpetanud, puuduta valikut Valmis. Ära unusta sätteid kellaga sünkroonida.

 

Võrguteenuses Polar Flow:

 1. Klõpsa paremas ülanurgas olevat nime/profiilipilti.
 2. Vali Spordiprofiilid.
 3. Klõpsa käsku Muuda spordiala all, mida soovid redigeerida.

Iga spordiprofiili puhul saad redigeerida järgmist teavet:

Põhisätted

 • Automaatne ringisalvestus (saad lülitada välja või valida kestusel või distantsil põhineva)

Südame löögisagedus

 • Südame löögisageduse vaade (lööke minutis või % maksimaalsest südame löögisagedusest)
 • Teistele seadmetele nähtav südame löögisagedus (see tähendab, et sinu südame löögisagedust saavad tuvastada teised traadita tehnoloogiat Bluetooth Smart kasutavad seadmed, näiteks jõusaalivarustus. Samuti saad oma kella kasutada Polar Clubi treeningtundides, et edastada oma südame löögisagedus Polar Clubi süsteemi.)
 • Südame löögisageduse tsoonide sätted (südame löögisageduse tsoonide abil saad hõlpsasti valida ja jälgida treeningute intensiivsust. Kui valid „Vaikimisi“, ei saa südame löögisageduse tsoonide piire muuta. Kui valid Vaba, on kõiki piire võimalik muuta. Vaikimisi määratud südame löögisageduse tsoonide piirväärtused arvutatakse sinu maksimaalse südame löögisageduse põhjal.)

Kiiruse/tempo sätted

 • Kiiruse/tempo vaade (saad valida kiiruse jaoks km/h / mph või tempo jaoks min/km / min/mi)
 • Kiiruse/tempo tsoonide sätted (kiiruse/tempo tsoonide abil saad hõlpsasti valida ja jälgida oma kiirust või tempot, olenevalt sinu valikutest. Vaiketsoonid on näide kiiruse/tempo tsoonidest, mis on mõeldud suhteliselt suure füüsilise võimekusega inimesele. Kui valid „Vaikimisi“, ei saa sa piire muuta. Kui valid „Vaba“, on kõiki piire võimalik muuta.)

Treeninguvaated

Vali, millist teavet soovid oma treeningukordade ajal treeninguvaates vaadata. Igale spordiprofiilile saab määrata kaheksa erinevat treeninguvaadet. Igal treeninguvaatel saab olla kuni neli erinevat andmevälja.

Olemasoleva vaate muutmiseks klõpsa pliiatsiikooni või klõpsa valikut Lisa uus vaade.

Žestid ja tagasiside

 • Värinapõhine tagasiside (saad värina sisse või välja lülitada)

GPS ja kõrgus

 • Automaatne peatamine: Automaatse peatamise kasutamiseks pead GPSi jaoks seadma suure mõõtmistäpsuse või kasutama Polari sammuandurit. Treening peatub automaatselt, kui lõpetad liikumise, ning jätkub, kui alustad liikumist.
 • Vali GPSi salvestussagedus.

Kui oled spordiprofiilide sätete redigeerimise lõpetanud, klõpsa nuppu Salvesta. Ära unusta sätteid kellaga sünkroonida.

Palun võta arvesse, et mitmete sisespordi-, rühmaspordi- ja meeskonnaspordialade puhul on säte HR nähtav teistele seadmetele vaikimisi lubatud. See tähendab, et sinu südame löögisagedus on teistele Bluetooth Smarti raadiosidetehnoloogiat kasutavatele seadmetele, sh jõusaalivarustusele, nähtav. Seda, milliste spordialade puhul on Bluetooth-edastus vaikimisi lubatud, saad kontrollida Polari spordiprofiilide loendist. Bluetooth-edastuse saad lubada või keelata spordiprofiilide sätetes.