Hızlı ayarlar

Hızlı ayarlar menüsü

Saat görünümünde Hızlı ayarlar menüsünü açmak için ekranın üst kısmından aşağı kaydırın. Ekranı sola veya sağa kaydırarak gezinin ve bir özellik seçin.

Hızlı ayarlar menüsünde görmek istediğiniz özellikleri özelleştirmek için seçeneğine dokunun. Ekran kilidi, Alarm, Geri sayım zamanlayıcısı, Rahatsız etme ve Uçuş modu arasından seçim yapın.

  • Ekran kilidi: Ekran kilidini açmak için ekran kilidi simgesine dokunun. Ekranın kilidini açmak için 2 saniye boyunca düğmeye basın.
  • Alarm: Alarm tekrarını ayarlayın: Kapalı, Bir kez, Pazartesi - Cuma veya Her gün. Bir defa, Pazartesi - Cuma veya Her gün seçeneklerinden birini belirlerseniz alarm saatini de ayarlayın.
  • Geri sayım zamanlayıcısı: Zamanlayıcıyı Ayarla seçeneğini belirleyin, geri sayım yapılacak süreyi ayarlayın ve onaylamak için Tamam düğmesine basın. Tamamlandığında Başlat seçeneğini belirleyin ve geri sayım zamanlayıcısını başlatmak için Tamam düğmesine basın.
  • Rahatsız etme: Rahatsız etme özelliğini etkin hale getirmek veya devre dışı bırakmak için rahatsız etme simgesine dokunun. Rahatsız etme özelliği açık olduğunda bildirim veya arama uyarısı almazsınız. Arka plan ışığını etkinleştirme hareketi de devre dışı bırakılır.
  • Uçuş modu: Uçuş modunu etkin hale getirmek veya devre dışı bırakmak için uçuş modu simgesine dokunun. Uçuş modu, saatinizin tüm kablosuz iletişimini kapatır. Saatinizi kullanmaya devam edebilirsiniz ancak verilerinizi Polar Flow mobil uygulamasıyla eşitleyemez ve kablosuz aksesuarlarla beraber kullanamazsınız.

Pil durumu simgesi pilde kalan şarj seviyesini gösterir.

Egzersiz yaparken

  • Arka plan ışığı: Arka plan ışığı simgesine dokunun ve Sürekli açık veya Otomatik seçeneklerinden birini belirleyin. Sürekli açık seçildiğinde ekranınız egzersiz seansı boyunca aydınlık halde kalır. Egzersiz seansınızı tamamladığınızda arka plan ışığı yeniden otomatiğe ayarlanır. Lütfen sürekli açık seçildiğinde pilinizin daha hızlı tükeneceğini unutmayın.
  • Ekran kilidi: Ekran kilidini açmak için ekran kilidi simgesine dokunun. Ekranın kilidini açmak için 2 saniye boyunca düğmeye basın.