Polar Ignite 2 kasutusjuhend

Käesolev kasutusjuhend aitab teil teie uue kellaga lähemalt tutvuda. Õpetusvideod ja korduma kippuvad küsimused leiate aadressilt support.polar.com/en/ignite-2.

Sissejuhatus

Õnnitleme teid uue Polar Ignite 2-e ostu puhul!

Polar Ignite 2 on kohandatav nutifunktsioonidega spordikell. Te näete kella ekraanil õigeaegset ja asjakohast teavet, sealhulgas oma aktiivsuse olekut, südame löögisagedust, viimaste treeningute andmeid ja nädala kokkuvõtet, öise taastumise olekut ning FitSparki vajaduspõhiseid treeningusoovitusi.

Polar Ignite 2 mõõdab südame löögisagedust otse randmelt, kasutades Polar Precision Prime™-i anduri sünteestehnoloogiat, ning jälgib GPS-i abil teie kiirust, tempot, distantsi ja teekonda. Funktsioon Nightly Recharge™ jälgib teie taastumist igal öösel ning FitSpark™-i treeningujuhis pakub kohandatud treeninguid, mis põhinevad teie treeningute ajalool, füüsilise võimekuse tasemel ja taastumisseisundil. Une jälgimise funktsioon Sleep Plus Stages™ jälgib teie unefaase (kerge, sügav ja REM-uni), annab unest ülevaate ja arvutab uneskoori. uneskoori. Polar Ignite 2 aitab juhendatud hingamisharjutuse Serene™ abil lõõgastuda ja maandada stressi. Tänu vahetatavatele randmerihmadele ja kellakuva värvikujundustele saate sobitada Polar Ignite 2-e oma stiiliga.

Ilma kellakuva näitab käesoleva päeva tunniprognoosi, aidates igapäevaseid välitegevusi planeerides ilma muutumiseks valmis olla. Muusika nuppudega saate hõlpsalt liikuda esitusloendis ja reguleerida helitugevust otse kellast. Saate muusikat kontrollida treeningkuvas, kellakuvas või mõlemas. Lihtsalt avage oma lemmikmuusikarakendus või -audioraamat ja valige soovitud esitusloend. Treeningu kokkuvõtte energiaallikate jaotus näitab, millisel määral te erinevaid energiaallikaid (rasvad, süsivesikud, valgud) treeningu ajal kasutasite. Energiaallikate jaotus kuvatakse treeningu kokkuvõttes kohe pärast treeningu lõpetamist ja viimaste treeningute andmete kuvas.

Südame löögisageduse anduri režiimi abil saate muuta oma Polar Ignite 2-e hõlpsalt südame löögisageduse anduriks ja edastada oma südame löögisagedust teistele Bluetooth-seadmetele, näiteks treeningurakendustele, jõusaalivarustusele või rattakompuutritele. Teie Ignite 2 toetab ka Polar Clubi treeningurakendust, mis tähendab, et saate oma südame löögisageduse edastada Polar Clubi süsteemi.

Parema kasutuskogemuse tagamiseks arendame oma tooteid pidevalt. Uusimate funktsioonide nautimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks värskendage püsivara alati, kui uus versioon on saadaval. Püsivara värskendused parandavad teie kella funktsionaalsust täiustuste abil.

Võtke Polar Ignite 2-est maksimum

Saage osa Polari ökosüsteemist ja võtke oma kellast maksimum.

Polar Flow rakendus

Laadige Polar Flow rakendus alla App Store®-ist või Google PlayTM-ist. Pärast treeningut sünkroonige kell Flow rakendusega ning saage oma tulemuste ja edusammude kohta kohest tagasisidet. Flow rakenduses näete ka seda, kui aktiivne olete päeva jooksul olnud, kuidas teie keha öö jooksul treeningust ja pingest taastus ning kui hästi te magasite. Tuginedes funktsiooni Nightly Recharge automaatsetele öistele mõõtmistele ja muudele mõõdetud parameetritele saate Flow rakenduses treeninguteks personaalsed nõuandeid ning soovitusi, kuidas eriti rasketel päevadel parandada und ja reguleerida energiataset.

Polar Flow veebikeskkond

Sünkroonige treeningute andmed Polar Flow veebikeskkonnaga, kasutades Flow rakendust või arvutis olevat FlowSynci tarkvara. Veebikeskkonnas saate planeerida treeninguid, jälgida oma edusamme, saada juhiseid ning analüüsida üksikasjalikult oma treeningute tulemusi, aktiivsust ja und. Jagage sõpradega oma saavutusi, leidke uusi treeningukaaslasi ja saage treeningurühmadest indu juurde.

Kõik selle leiate aadressilt flow.polar.com.