Aktualizace firmwaru

Firmware přístroje OH1 můžete aktualizovat sami, abyste měli vždy poslední verzi. Jakmile bude k dispozici nová verze, budete o tom informováni prostřednictvím služby Flow. Aktualizace firmwaru jsou poskytovány pro zlepšení funkčnosti přístroje OH1. Tyto aktualizace mohou například vylepšit stávající funkce, přinést zcela nové funkce nebo opravit chyby v programu. Doporučujeme, abyste firmware OH1 aktualizovali pokaždé, když je k dispozici nová verze.

Při aktualizaci firmwaru neztratíte žádná data. Před zahájením aktualizace jsou data z přístroje OH1 zálohována do webové služby Flow.

Přes mobilní zařízení nebo tablet

Firmware můžete aktualizovat přes mobilní zařízení, jestliže používáte mobilní aplikaci Polar Flow k synchronizaci dat o tréninku a aktivitě. Tato aplikace vás upozorní, když bude aktualizace k dispozici, a poslouží vám jako průvodce její instalací. Pro zajištění bezchybné aktualizace doporučujeme OH1 před jejím spuštěním připojit ke zdroji napájení.

Bezdrátová aktualizace firmwaru může trvat až 20 minut, v závislosti na připojení.

Přes počítač

Vždy, když bude k dispozici nová verze firmwaru, FlowSync vás na to upozorní, jakmile OH1 připojíte k počítači. Aktualizace firmwaru se stahují přes FlowSync.

Pro aktualizaci firmwaru:

  1. Vložte snímač do USB adaptéru tak, aby senzor směřoval nahoru a kontakty snímače se dotýkaly kontaktů na USB adaptéru.
  2. Zapojte USB adaptér do USB portu počítače.
  3. FlowSync začne zálohovat vaše data.
  4. Po skončení zálohování budete vyzváni k aktualizaci firmwaru.
  5. Zvolte Ano. Nainstaluje se nový firmware (může to trvat až 10 minut). Počkejte, dokud se aktualizace firmwaru nedokončí, a teprve poté odpojte OH1 od počítače.