Nacházíte se tady: Začínáme > Úvod

Uživatelská příručka k přístroji Polar OH1

Tato uživatelská příručka vám pomůže začít s novým přístrojem OH1 pracovat. Chcete-li se podívat na instruktážní videa k přístroji OH1, přejděte na adresu support.polar.com/en/OH1.

Úvod

Gratulujeme, že jste si pořídili přístroj Polar OH1! Polar OH1 je optický snímač tepové frekvence, který se nosí na předloktí nebo na horní části paže. Lze používat jako samostatný tréninkový počítač, který zaznamenává a ukládá údaje, nebo jako snímač tepové frekvence s hodinkami Polar. Když se OH1 používá jako snímač tepové frekvence, posílá naměřené údaje o tepové frekvenci do hodinek Polar.

OH1 je kompatibilní s hodinkami Polar s technologií Bluetooth a aplikací Polar Beat. Dá se používat také s aplikacemi Polar Club, Polar GoFit a Polar Team. Kromě toho je kompatibilní se zařízeními iOS a Android, která podporují standardní profil tepové frekvence přenášené pomocí Bluetooth.

Napojte se na ekosystém Polar a využívejte OH1 co nejvíce

Pořiďte si aplikaci Polar Flow v App Store® nebo Google PlayTM. Po tréninku OH1 synchronizujte s aplikací Flow a získejte okamžitý přehled a zpětnou vazbu ke svým tréninkovým výsledkům a výkonu.

Převeďte svá tréninková data do webové služby Polar Flow pomocí aplikace FlowSync na počítači nebo pomocí aplikace Flow. Ve webové službě můžete plánovat trénink, sledovat své úspěchy, získat pokyny a podrobnou analýzu tréninkových výsledků. Dejte o svých úspěších vědět všem svým přátelům, najděte spřátelené sportovce a získejte motivaci v tréninkových komunitách na sociálních sítích. Toto vše naleznete na adrese flow.polar.com.