Polar Verity Sense Kullanım Kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, yeni Polar Verity Sense'inizi kullanmaya başlamanıza yardımcı olur. Eğitim videoları ve SSS bölümü için support.polar.com/en/verity-sense adresine gidin.

Giriş

Yeni Polar Verity Sense'inizi güle güle kullanın!

Polar Verity Sense kolunuzdan veya şakağınızdan kalp atış hızınızı ölçen çok yönlü ve yüksek kaliteli bir optik kalp atış hızı sensörüdür. Kalp atış hızı ölçen göğüs kayışları ve bilekten ölçüm yapan cihazlar için harika bir alternatiftir. Sensörü kol bandı veya yüzücü gözlüğü klipsi ile kullanabilirsiniz. Cildinize temas edecek şekilde herhangi bir yere sıkıca oturtmanız da yeterlidir. Polar Verity Sense maksimum hareket kabiliyeti sağlar ve çok çeşitli sporlarda kullanılabilir. Polar Verity Sense'in öne çıkan bir özelliği de havuzda yüzerken kalp atış hızını, mesafeyi ve tempoyu kaydetmesidir.

Antrenmanlarınızı sensörün dahili belleğine kaydedip daha sonra antrenman verilerinizi akıllı telefonunuza aktarabilir veya sensörü uyumlu bir cihaza bağlayarak antrenman sırasında kalp atış hızınızı gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Polar Verity Sense, verileri Bluetooth® ve ANT+ aracılığıyla aktarır. Sensörü Polar Flow uygulaması başta olmak üzere çoğu popüler fitness uygulamasıyla veya Bluetooth ve ANT+ uyumlu egzersiz cihazlarıyla kullanabilirsiniz. Kalp atış hızınızı aynı anda iki farklı alıcı Bluetooth cihazına ve istediğiniz sayıda ANT+ cihazına aktarabilirsiniz.

Polar Verity Sense, makinede yıkanabilen rahat bir kol bandı ve bir yüzücü gözlüğü klipsi, USB şarj adaptörü ve saklama kesesiyle birlikte gelir.

Polar Verity Sense'inizin tüm avantajlarından yararlanın

Verity Sense'in tüm özelliklerinden faydalanmak için sensörü ücretsiz uygulama ve web hizmetimiz olan Polar Flow'a bağlayın. Sensör Polar Flow'a bağlandığında, egzersiz seansınızı yalnızca sensörü kullanarak kaydedebilir ve daha sonra egzersiz verilerinizi Polar Flow uygulamasına veya web hizmetine aktarabilirsiniz. Ayrıca Polar Flow üzerinden sensörünüz için en son güncellemeleri de alacaksınız. Verity Sense'inizi Polar Flow'a bağlamak için sensörü Polar Flow mobil uygulamasıyla veya Polar Flow web hizmeti üzerinden kurun.

Polar Flow uygulaması

App Store® veya Google PlayTM'den Polar Flow uygulamasını indirin. Egzersiz sonrasında Verity Sense'inizi uygulamayla eşitleyerek egzersiz sonuçlarınız ve performansınız ile ilgili genel bilgilere ve geri bildirime anında ulaşın.

Polar Flow web hizmeti

Bilgisayarınızdaki FlowSync yazılımını veya Polar Flow uygulamasını kullanarak egzersiz verilerinizi Polar Flow web hizmetiyle eşitleyin. Web hizmetini kullanarak egzersizinizi planlayabilir, başarılarınızı takip edebilir, yol gösterici bilgiler edinebilir ve egzersiz sonuçlarınızın ayrıntılı analizini görebilirsiniz. Bunların tümünü flow.polar.com adresinde bulabilirsiniz.