Instrukcja obsługi Polar Verity Sense

Niniejsza instrukcja obsługi pomoże Ci zapoznać się z nowym urządzeniem Polar Verity Sense. Poradniki wideo i odpowiedzi na często zadawane pytania (FAQ) są dostępne pod adresem support.polar.com/en/verity-sense.

Wstęp

Gratulujemy zakupu nowego produktu Polar Verity Sense!

Polar Verity Sense to wszechstronny optyczny sensor tętna umożliwiający pomiar na ręce lub skroni. Jest to świetna alternatywa dla sensorów tętna wymagających użycia opaski na klatkę piersiową lub zakładanych na nadgarstek. Możesz go używać z opaską na rękę, klipsem do okularów pływackich lub po prostu umieścić w dowolnym miejscu, w którym będzie ściśle i pewnie przylegał do skóry. Polar Verity Sense umożliwia maksymalną swobodę ruchu i może być używany w bardzo wielu różnych dyscyplinach sportowych. Co bardzo ważne, Polar Verity Sense rejestruje tętno, dystans i tempo podczas pływania w basenie.

Sesje treningowe można zapisywać w pamięci wewnętrznej sensora i przesyłać dane treningowe do telefonu po ich zakończeniu lub połączyć sensor z kompatybilnym urządzeniem i śledzić tętno w czasie rzeczywistym podczas treningu.

Polar Verity Sense przesyła dane za pomocą Bluetooth® i ANT+. Możesz korzystać z sensora w połączeniu z wieloma popularnymi aplikacjami fitness, włącznie z aplikacją Polar Flow, a także z urządzeniami treningowymi korzystającymi z komunikacji Bluetooth i ANT+. Tętno można przesyłać jednocześnie do dwóch różnych urządzeń korzystających z komunikacji Bluetooth i do dowolnej liczby urządzeń z ANT+.

Do Polar Verity Sense dołączona jest wygodna opaska na rękę nadająca się do prania w pralce, klips do okularów pływackich, adapter USB do ładowania i torebka do przechowywania.

Wykorzystaj w pełni możliwości Polar Verity Sense

Aby w pełni wykorzystać możliwości Verity Sense, połącz sensor z Polar Flow – naszą darmową aplikacją i serwisem internetowym. Gdy sensor jest połączony z Polar Flow, możesz zarejestrować sesję treningową przy użyciu samego sensora, a później przesłać dane treningowe do aplikacji Polar Flow lub serwisu internetowego. Możesz również pobrać najnowsze aktualizacje do sensora za pomocą Polar Flow. Aby połączyć urządzenie Verity Sense z Polar Flow, skonfiguruj je w aplikacji lub w serwisie Polar Flow.

Aplikacja Polar Flow

Pobierz aplikację Polar Flow ze sklepu App Store® lub Google PlayTM. Po zakończeniu treningu zsynchronizuj Verity Sense z aplikacją Flow, aby uzyskać natychmiastowy podgląd danych treningowych, jak również informacje o rezultacie treningu i wydolności.

Serwis Polar Flow

Zsynchronizuj swoje dane treningowe z serwisem Polar Flow za pomocą oprogramowania FlowSync na komputerze lub aplikacji Polar Flow. W serwisie internetowym możesz planować treningi, monitorować swoje osiągnięcia, otrzymywać przydatne wskazówki, a także zapoznać się ze szczegółową analizą rezultatów swoich treningów. To wszystko znajdziesz na flow.polar.com.