Buradasınız: Başlarken > Giriş

Polar Vantage V Kullanım Kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, yeni saatinizi kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Eğitim videolarını ve SSS'leri görmek için support.polar.com/en/vantage-v adresine gidin.

Giriş

Yeni Polar Vantage V'nizi güle güle kullanın!

Polar Vantage V en zorlu koşullarda bile hassas bir şekilde bilekten kalp atış hızı izleme olanağı sunan füzyon teknolojili Polar Precision Prime sensor™ ile donatılmış, birden fazla spor ve triatlon egzersizi için tasarlanmış, hepsi bir arada özellikli bir GPS çoklu spor saatidir. Saatinizde, hedeflerinize ulaşmanıza ve kendi rekorlarınızı kırmanıza yardımcı olan birçok araç bulunur: Egzersiz seanslarınızın vücudunuzun farklı bölümlerini nasıl zorladığına ve bu durumun performansınızı nasıl etkilediğine dair bütüncül bir görünüm sağlayan Training Load Pro ile en iyi performansınızı gösterebilmek için ideal miktarda egzersiz yapın. Benzersiz dinlenme çözümü Recovery Pro, aşırı egzersiz yapmanızı ve sakatlanmanızı önlemeye yardımcı olur. Bu özellik vücudunuzun ne kadar dinlendiğini ölçer ve dinlenme geri bildirimi sunarak size yol gösterir.

Polar Vantage V bilekten koşu gücünü ölçen ilk çoklu spor saatidir. Koşu gücü, kalp atış hızı izleme özelliğini tamamlayan ve koşunuzun dış yükünü ölçen harika bir araçtır. Running Index ve Koşu Programı gibi gelişmiş koşu özellikleri ile koşu egzersizlerindeki ilerleme düzeyinizi izleyin. 130'dan fazla seçenek arasından favori sporlarınızı seçin ve her spor için ayarları özelleştirin.

Kesintisiz kalp atış hızı özelliği, kalp atış hızınızı gün boyu ölçer. Bu özellik, 7/24 etkinlik ölçümü özelliğiyle birlikte günlük etkinliğinizin genel hatlarını eksiksiz şekilde görmenizi sağlar.

Vantage V sayesinde size ve amaçlarınıza en uygun olanı seçerek dinlenme takibi için Recovery Pro veya Nightly Recharge kullanabilirsiniz. Benzersiz dinlenme çözümü Recovery Pro, aşırı egzersiz yapmanızı ve sakatlanmanızı önlemeye yardımcı olur. Bu özellik vücudunuzun ne kadar dinlendiğini ölçer ve dinlenme geri bildirimi sunarak size yol gösterir. Nightly Recharge™, gün boyu zorlanan vücudunuzun ne kadar dinlenebildiğini gösteren gecelik bir dinlenme ölçümüdür. Sleep Plus Stages™ uyku takibi, uyku aşamalarınızı (REM uykusu, hafif ve derin uyku) takip edip size uyku geri bildirimi ve rakamsal bir uyku puanı verir. Saat Serene™ rehberli nefes egzersizi ile rahatlamanıza ve stresten arınmanıza yardımcı olur.

Daha iyi kullanıcı deneyimi sunmak için ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Saatinizi güncel tutmak ve en iyi performansı göstermesini sağlamak için yeni bir sürüm kullanıma sunulduğunda cihaz yazılımını güncellediğinizden emin olun. Cihaz yazılımı güncellemeleri yeni özellikler ve geliştirmeler sayesinde saatinizin işlevselliğini yükseltir.

Vantage V'nizin bütün avantajlarından yararlanın

Polar ekosistemine bağlanarak saatinizden en iyi şekilde yararlanın.

Polar Flow Uygulaması

App Store® veya Google PlayTM'den Polar Flow uygulamasını indirin. Egzersiz yaptıktan sonra saatinizi Flow uygulamasıyla eşitleyerek egzersiz sonuçlarınız ve performansınıza dair bilgileri içeren geri bildirime anında ulaşabilir ve başarılarınızı tüm arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Flow uygulamasında ne kadar uyuduğunuzu ve gün içinde ne kadar hareketli olduğunuzu da öğrenebilirsiniz.

Polar Flow web hizmeti

Bilgisayarınızdaki FlowSync yazılımını veya Flow uygulamasını kullanarak egzersiz verilerinizi Polar Flow web hizmetiyle eşitleyin. Web hizmetini kullanarak egzersizinizi planlayabilir, başarılarınızı takip edebilir, yol gösterici bilgiler edinebilir ve egzersiz sonuçlarınızın, etkinliğinizin ve uykunuzun ayrıntılı analizini görebilirsiniz. Başarılarınızı tüm arkadaşlarınızla paylaşın, başka sporcularla tanışın ve sosyal egzersiz topluluğunuzdan motivasyon alın.

Bunların tümünü flow.polar.com adresinde bulabilirsiniz.