Nacházíte se tady: Začínáme > Úvod

Uživatelská příručka ke sportovním hodinkám Polar Vantage V

Tato uživatelská příručka vám pomůže začít s novými hodinkami pracovat. Chcete-li se podívat na instruktážní videa a přečíst si často kladené dotazy, přejděte na adresu support.polar.com/en/vantage-v.

Úvod

Gratulujeme, že jste si pořídili hodinky Polar Vantage V!

Polar Vantage V jsou prémiové sportovní hodinky s funkcí GPS a snímačem Polar Precision Prime™ využívající fúzní technologie pro přesné sledování tepové frekvence na zápěstí i v nejnáročnějších podmínkách. Hodinky jsou nabité nástroji, díky nimž budete snáze překonávat své rekordy a plnit si cíle: Dosáhněte ideální tréninkové zátěže pomocí aplikace Training Load Pro, která poskytuje holistický pohled na zátěž různých tělesných systémů při trénincích a na její vliv na vaši výkonnost. Unikátní regenerační řešení Recovery Pro pomáhá předcházet přetrénování a zraněním. Měří míru regenerace těla, poskytuje zpětnou vazbu k regeneraci a nabízí pokyny, jak jí dosáhnout.

Polar Vantage V jsou první univerzální sportovní hodinky pro více sportů, které ze zápěstí měří běžecký výkon. Běžecký výkon je skvělý doplněk k měření tepové frekvence – pomáhá sledovat externí zátěž při běhu.Sledujte, jak se zlepšujete v běhu, s vyspělými běžeckými funkcemi, jako např. Running Index (Běžecký index) a Běžecké programy. Vyberte si svůj oblíbený sport z nabídky více než 130 sportů a pro každý sport si upravte nastavení.

Funkce Souvislé sledování tepové frekvence měří vaši tepovou frekvenci po celý den. Společně s nepřetržitým sledování aktivity vám poskytuje ucelený přehled o všech denních aktivitách.

Ke sledování regenerace s hodinkami Vantage V si můžete vybrat funkci Recovery Pro nebo Nightly Recharge podle toho, která nejlépe vyhovuje vám i vašim cílům. Unikátní regenerační řešení Recovery Pro pomáhá předcházet přetrénování a zraněním. Měří míru regenerace těla, poskytuje zpětnou vazbu k regeneraci a nabízí pokyny, jak jí dosáhnout. Nightly Recharge™ je aplikace pro měření míry regenerace těla přes noc. Znázorňuje, jak se dokážete zotavit po denní námaze. Sledování spánku Sleep Plus Stages™ monitoruje vaše fáze spánku (spánek REM, lehký spánek a hluboký spánek) a poskytne vám zpětnou vazbu a číselně vyjádřené hodnocení spánku. Díky řízenému dechovému cvičení Serene™ vám hodinky pomohou uvolnit se a zbavit se stresu.

Naše produkty neustále vyvíjíme, aby uživatelům nabízely lepší funkce. Chcete-li, aby vaše hodinky byly aktuální a fungovaly co nejlépe, aktualizujte firmware vždy, když je k dispozici nová verze. Aktualizace firmwaru zlepšují funkčnost hodinek a nabízejí nové funkce a vylepšení.

Využívejte všech výhod, které vám hodinky Vantage V nabízejí

Napojte se na ekosystém Polar, který možnosti hodinek dále rozšiřuje.

Aplikace Polar Flow

Pořiďte si aplikaci Polar Flow v App Store® nebo Google PlayTM. Po tréninku hodinky synchronizujte s aplikací Flow a získejte okamžitý přehled a zpětnou vazbu ke svému tréninkovému výsledku a výkonu. Dejte o svých úspěších vědět všem svým přátelům. V aplikaci Flow se můžete také podívat, jak jste spali a jak aktivní jste byli během dne.

Webová služba Polar Flow

Převeďte svá tréninková data do webové služby Polar Flow pomocí aplikace FlowSync na počítači nebo pomocí aplikace Flow. Ve webové službě můžete plánovat trénink, sledovat své úspěchy, získat pokyny a podrobnou analýzu tréninkových výsledků, aktivity a spánku. Dejte o svých úspěších vědět všem svým přátelům, najděte spřátelené sportovce a získejte motivaci v tréninkových komunitách na sociálních sítích.

Toto vše naleznete na adrese flow.polar.com.