Menü

GERİ düğmesine basarak menüye girin ve YUKARI ya da AŞAĞI düğmelerine basarak ilerleyin. TAMAM düğmesi ile seçimleri onaylayın ve GERİ düğmesi ile geri dönün.

Egzersizi başlatın

Egzersiz seanslarınızı buradan başlatabilirsiniz. TAMAM düğmesine basarak egzersiz öncesi moduna girin ve kullanmak istediğiniz spor profilini bulun.

Egzersiz öncesi moduna saat görünümünde TAMAM düğmesini basılı tutarak da girebilirsiniz.

Bu konuda ayrıntılı talimatlar için Egzersiz seansı başlatma bölümüne bakın.

Serene rehberli nefes egzersizi

Nefes egzersizini başlatmak için önce Serene, ardından Başlat öğelerini seçin.

Daha fazla bilgi için Serene™ rehberli nefes egzersizi bölümüne bakın.

Enerji depolama

FuelWise™ enerji depolama yardımcısı ile egzersiz seanslarınız boyunca enerjinizi koruyun. FuelWise™, uzun seanslarınız sırasında size yeterli enerji düzeyini korumanız ve enerji depolamanız için üç farklı hatırlatma sunar. Bunlar Akıllı karbonhidrat hatırlatıcı, Manuel karbonhidrat hatırlatıcı ve İçecek hatırlatıcıdır.

Daha fazla bilgi için Enerji Depolama bölümüne bakın.

Zamanlayıcılar

Zamanlayıcılar bölümünde kronometreyi ve geri sayım zamanlayıcısını bulabilirsiniz.

Kronometre

Kronometreyi başlatmak için TAMAM düğmesine basın. Tur eklemek için TAMAM düğmesine basın. Kronometreyi duraklatmak için GERİ düğmesine basın.

Geri Sayım Zamanlayıcısı

Geri sayım zamanlayıcısını belirli bir süreden geri sayması için ayarlayabilirsiniz. Zamanlayıcıyı Ayarla seçeneğini belirleyin, geri sayım yapılacak süreyi ayarlayın ve onaylamak için TAMAM düğmesine basın. Tamamlandığında Başlat seçeneğini belirleyin ve geri sayım zamanlayıcısını başlatmak için TAMAM düğmesine basın.

Geri sayım zamanlayıcısı, saat ve tarihin olduğu ana saat ekranına eklenecektir.

Geri sayım tamamlandığında, saat titreyerek sizi bilgilendirir. Zamanlayıcıyı yeniden başlatmak için TAMAM düğmesine, iptal etmek ve saat görünümüne geri dönmek için GERİ düğmesine basın.

Egzersiz sırasında aralık zamanlayıcısını ve geri sayım zamanlayıcısını kullanabilirsiniz. Zamanlayıcı görünümlerini egzersiz görünümlerine Flow'daki spor profili ayarlarından ekleyin ve ayarları saatinizle eşitleyin. Egzersiz sırasında zamanlayıcı kullanımı hakkında daha fazla bilgi için Egzersiz yaparken bölümüne bakın.

Saat kadranı görünümleri

Saat görünümünde ekranda görünecek saat kadranlarını seçin. Saat, Günlük etkinlik, Kardiyo yükü durumu, Sürekli kalp atış hızı takibi, En son egzersiz seansları, En son gece uykusu, FitSpark egzersiz kılavuzu, Hava durumu ve Haftalık özet arasından seçim yapabilirsiniz.

En az bir görünüm seçmelisiniz.

Kondisyon Testi

Uzanırken ve dinlenirken bilekten kalp atış hızı ölçümüyle kondisyon seviyenizi kolayca ölçün.

Daha fazla bilgi için Bilekten kalp atış hızı ölçümüyle Kondisyon Testi bölümüne bakın.

Ayarlar

Saatinizde aşağıdaki ayarları düzenleyebilirsiniz:

Saatinizde bulunan ayarların yanı sıra Polar Flow web hizmeti ve uygulamasındaki Spor Profillerini de düzenleyebilirsiniz. Favori sporlarınızı ve egzersiz seansı sırasında saatinizde görmek istediğiniz bilgileri yapılandırarak saatinizi özelleştirin. Daha fazla bilgi için Flow'daki Spor Profilleri bölümünü inceleyin.