Buradasınız: Başlarken > Menü

Menü

GERİ düğmesine basarak menüye girin ve ekranı yukarı veya aşağı kaydırarak ilerleyin. Ekrana dokunarak seçimleri onaylayın ve GERİ düğmesi ile geri dönün.

Egzersizi başlatın

Egzersiz seanslarınızı buradan başlatabilirsiniz. Ekrana dokunarak egzersiz öncesi moduna girin ve kullanmak istediğiniz spor profiline gidin.

Bu konuda ayrıntılı talimatlar için Egzersiz seansı başlatma bölümüne bakın.

Ayarlar

Saatinizde aşağıdaki ayarları düzenleyebilirsiniz:

  • Fiziksel ayarlar
  • Genel ayarlar
  • Saat ayarları

Daha fazla bilgi edinmek için Ayarlar bölümüne bakın.

Saatinizde bulunan ayarların yanı sıra Polar Flow web hizmeti ve uygulamasındaki Spor Profillerini de düzenleyebilirsiniz. Favori sporlarınızı ve egzersiz seansı sırasında saatinizde görmek istediğiniz bilgileri yapılandırarak saatinizi özelleştirin. Daha fazla bilgi için Flow'daki Spor Profilleri bölümüne göz atın.

Zamanlayıcılar

Zamanlayıcılar bölümünde kronometreyi ve geri sayım zamanlayıcısını bulabilirsiniz.

Kronometre

Kronometreyi başlatmak için önce Kronometre'ye, ardından simgesine dokunun. Bir tur eklemek için tur simgesine dokunun. Kronometreyi duraklatmak için GERİ düğmesine basın.

Geri Sayım Zamanlayıcısı

Geri sayım zamanlayıcısını belirli bir süreden geri sayması için ayarlayabilirsiniz. Zamanlayıcıyı Ayarla'ya dokunun, geri sayım yapılacak süreyi ayarlayın ve onaylamak için simgesine dokunun. Bittikten sonra geri sayım zamanlayıcısını başlatmak için Başlat'a dokunun.

Geri sayım zamanlayıcısı, saat ve tarihin olduğu ana saat kadranına eklenecektir.

Geri sayım tamamlandığında, saat titreyerek sizi bilgilendirir. Zamanlayıcıyı yeniden başlatmak için simgesine, iptal etmek ve saat görünümüne geri dönmek için ise simgesine dokunun.

Egzersiz sırasında aralık zamanlayıcısını ve geri sayım zamanlayıcısını kullanabilirsiniz. Zamanlayıcı görünümlerini egzersiz görünümlerine Flow'daki spor profili ayarlarından ekleyin ve ayarları saatinizle senkronize edin. Egzersiz sırasında zamanlayıcı kullanımı hakkında daha fazla bilgi için Egzersiz sırasında bölümüne bakın.

Serene rehberli nefes egzersizi

Nefes egzersizini başlatmak için önce Serene'e, ardından Egzersizi başlat'a dokunun.

Daha fazla bilgi için Serene™ rehberli nefes egzersizi bölümüne bakın.

Kondisyon Testi

Kondisyon testini gerçekleştirmek için önce Kondisyon Testi'ne, ardından Rahatlayın ve testi başlatın'a dokunun.

Daha fazla bilgi için Bilekten kalp atış hızı ölçümüyle Kondisyon Testi bölümüne bakın.