Buradasınız: Özellikler > Ignite Kullanım Kılavuzu | Uyumlu sensörler

Uyumlu sensörler

Uyumlu Bluetooth® sensörlerini kullanarak egzersiz deneyiminizi geliştirin ve performansınız hakkında daha kapsamlı bilgiler edinin.

Saatinizle uyumlu Polar sensör ve aksesuarların tam listesini görüntüleyin

Yeni bir sensör kullanmak istediğinizde, kullanmaya başlamadan önce bu sensörü saatinizle eşleştirmeniz gerekir. Eşleştirme işlemi yalnızca birkaç saniye sürer ve saatinizin yalnızca sensörlerinizden sinyal aldığından emin olmanızı sağlayarak bir grupta egzersiz yaparken de kesintiler yaşanmasını engeller. Bir etkinliğe katılmadan önce, veri iletimi nedeniyle oluşan sinyal karışmasını önlemek için evde eşleştirme işlemini yaptığınızdan emin olun. Talimatlar için Sensörleri saatinizle eşleştirme başlığına bakın.

Polar H10 Kalp Atış Hızı Sensörü

Göğüs kayışlı Polar H10 kalp atış hızı sensörü ile kalp atış hızınızı en üst seviyede hassasiyetle izleyin.

Her ne kadar Polar Precision Prime şu anda en hassas optik kalp atış hızı ölçüm teknolojisine sahip olsa ve neredeyse her yerde ve durumda çalışsa da, sensörü bileğinizde sabit tutmanın zorlaştığı ya da sensörün yakınındaki kaslarda veya tendonlarda basınç ya da hareket oluşturan sporlarda Polar 10 kalp atış hızı sensörü en doğru kalp atış hızı ölçümünü elde etmenizi sağlar. Polar H10 Kalp atış hızı sensörü hızlı artan veya azalan kalp atış hızlarını daha iyi algılar, bu yönüyle de hızlı ataklar içeren aralıklı egzersiz türleri için de ideal bir seçenektir.

Polar H10 Kalp atış hızı sensöründe, bağlı bir egzersiz cihazı veya mobil egzersiz uygulaması olmadan bir egzersiz seansınızı kaydedebilmenize olanak sağlayan bir dahili bellek bulunur. H10 kalp atış hızı sensörünü Polar Beat uygulamasıyla eşleştirip uygulama üzerinden egzersiz seansını başlatmanız yeterli. Böylece Polar H10 Kalp atış hızı sensörüyle örneğin yüzme derslerinizdeki kalp atış hızınızı kaydedebileceksiniz. Daha fazla bilgi için Polar Beat ve Polar H10 kalp atış hızı sensörü destek sayfalarına bakın.

Bisiklet egzersiz seanslarınızda Polar H10 Kalp atış hızı sensörünü kullanırken sürüş esnasında egzersiz verilerinizi kolayca görüntülemek için saatinizi bisikletinizin gidonuna monte edebilirsiniz.