Nacházíte se tady: Funkce > Ignite Uživatelská příručka | Kompatibilní snímače

Kompatibilní snímače

Kompatibilní snímače Bluetooth® vám umožňují zlepšit trénink a získat lepší přehled o výkonnosti.

Kompletní seznam kompatibilních snímačů a příslušenství Polar

Nový snímač můžete začít používat teprve po spárování s hodinkami. Spárování, které trvá pouze několik vteřin, zajišťuje, aby hodinky přijímaly signály pouze z vašich snímačů a zařízení, čímž umožňují nerušený trénink ve skupině. Před účastí na sportovní akci nebo v závodě nezapomeňte provést spárování ještě doma, abyste předešli rušení způsobenému přenosem dat. Pokyny naleznete v části Párování snímačů s hodinkami.

Snímač tepové frekvence Polar H10

Chcete-li získat maximálně přesné údaje o tepové frekvenci, připojte k hodinkám hrudní snímač Polar H10.

Snímač Polar Precision Prime využívá nejpřesnější technologii optického měření tepové frekvence a funguje téměř za každých podmínek. Avšak u sportovních disciplín, kde je obtížnější zajistit, aby snímač držel na zápěstí ve stabilní poloze, nebo kde v blízkosti snímače dochází ke svalovému a šlachovému napětí nebo pohybu, doporučujeme používat snímač tepové frekvence Polar H10, který zajistí přesnější měření tepové frekvence. Snímač tepové frekvence Polar H10 dokáže pohotověji reagovat na rychlé zvýšení či pokles tepové frekvence, a proto je ideální volbou pro intervalové tréninky s rychlými sprinty.

Snímač tepové frekvence Polar H10 má interní paměť, která umožňuje záznam jednoho tréninku bez nutnosti připojení k tréninkovému počítači nebo k aplikaci v mobilním zařízení, které tak nemusí být v blízkosti snímače. V takovém případě je třeba snímač tepové frekvence H10 spárovat s aplikací Polar Beat a trénink spustit z aplikace. Takto můžete s hrudním snímačem tepové frekvence Polar H10 zaznamenávat například údaje z plaveckých tréninků. Bližší informace naleznete na stránkách podpory pro aplikaci Polar Beat a snímač tepové frekvence Polar H10.

Používáte-li snímač tepové frekvence Polar H10 při cyklistickém tréninku, můžete hodinky upevnit na řídítka a sledovat tréninková data za jízdy.