Polar Grit X kasutusjuhend

Käesolev kasutusjuhend aitab teil teie uue kellaga lähemalt tutvuda. Õpetusvideod ja korduma kippuvad küsimused leiate aadressilt support.polar.com/en/grit-x.

Sissejuhatus

Õnnitleme teid uue Polar Grit X-i ostu puhul!

Välistingimustes kasutamiseks mõeldud Polar Grit X on kerge, kuid vastupidav multispordikell, mis sobib hästi metsajooksuks, mägirattasõiduks, matkamiseks ja ka kõigiks muudeks välispordialadeks.

Viige enda treeningud uuele tasemele ja optimeerige oma sooritust välispordikellaga Polar Grit X, mis on loodud just nendeks hetkedeks, kui maanteedest enam ei piisa ja uute eesmärkideni viivad uued maastikurajad. Polar Grit X-il on sisseehitatud GPS, kompass ja altimeeter ning see on varustatud Polari ainulaadsete treeningfunktsioonidega.

Polar Grit X-i ja selle funktsiooni Hill Splitter™ abil saate teada, milline oli teie sooritus treeningu tõusudel ja langustel. Teil on võimalik näha oma raja profiili ja üksikasjalikke andmeid ning võrrelda erinevate treeningute mäestatistikat. Hill Splitter™ tuvastab automaatselt kõik üles- ja allamäge liikumised, kasutades selleks teie kiiruse, distantsi ja kõrguse andmeid. See annab üksikasjalikku teavet teie soorituse kohta igal marsruudil tuvastatud mäel. See teave hõlmab näiteks distantsi, kiirust ning laskumisi ja tõuse.

Kasutage treeningu ajal energiataseme hoidmiseks uut FuelWise™-i energiataaste assistenti. FuelWise™ tuletab meelde taastumise vajadust ja aitab treeningu ajal hoida piisavat energiataset. See näitab, kuidas keha treeningu ajal erinevaid energiaallikaid kasutab. Polar Grit X jaotab energiakasutuse süsivesikuteks, valkudeks ja rasvadeks.

Õigel rajal aitavad püsida Polar Grit X ja Komoot. Uutel radadel piire nihutades on õige tee leidmine eluliselt oluline. Polar Grit X-iga saate oma marsruudid Polar Flow veebikeskkonnast või Komooti rakendusest kella importida ja järgida reaalajas kella ekraanil kuvatavaid marsruudijuhiseid. Kui impordite oma marsruudi otse Komootist, saate üksikasjalikud marsruudijuhised.

Esiletoomist väärivad ka järgmised funktsioonid:

  • Täiustatud randmepõhine südame löögisageduse mõõtmine Precision Prime™-i anduri sünteestehnoloogiaga.
  • Üksikasjalikud ilmaandmed kella ekraanil. Teie kella ekraanil kuvatakse andmed hetkeilma kohta ja kahe päeva ilmaprognoos.
  • FitSpark™-i treeningujuhis tagab, et olete radade vallutamiseks alati valmis, pakkudes igaks päevaks valmistreeninguid, mis põhinevad teie taastumisel, füüsilisel valmisolekul ja treeningute ajalool.
  • Funktsioon Nightly Recharge™ näitab, kui hästi te oma päevastest tegevustest öösel taastute.
  • Jooksuvõimsuse näitaja annab põhjalikuma ülevaate jooksutreeningute intensiivsusest.
  • Ujumisandmete funktsioon tuvastab automaatselt teie südame löögisageduse, ujumisstiili, distantsi, tempo, tõmbesageduse ja puhkeajad. Distantsi ja ujumistõmbeid jälgitakse ka looduslikus veekogus ujumisel.
  • Ühenduses aitab püsida mobiiltelefoniteavituste funktsioon. Kell annab teile sissetulevatest kõnedest, sõnumitest, e-kirjadest, kalendrisündmustest ja muust märku.
  • Jooksmise ja sõitmise muudab põnevamaks Strava Live Segments. Funktsioon annab märku lõigule lähenemisest ning kuvab reaalajas andmed teie soorituse. Lõigu läbimisel kuvatakse ekraanil koheselt ka teie tulemused.
  • Polar Grit X toetab enam kui 130 erinevat spordiala. Lemmikspordialasid saate kella lisada Polar Flow veebikeskkonnas.

Parema kasutuskogemuse tagamiseks arendame oma tooteid pidevalt. Uusimate funktsioonide nautimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks värskendage püsivara alati, kui uus versioon on saadaval. Püsivara värskendused parandavad teie kella funktsionaalsust uute funktsioonide ja täiustuste abil.

Võtke Grit X-ist maksimum

Saage osa Polari ökosüsteemist ja võtke oma kellast maksimum.

Polar Flow rakendus

Laadige Polar Flow rakendus alla App Store®-ist või Google PlayTM-ist. Pärast treeningut sünkroonige kell Flow rakendusega. Nii saate oma tulemuste ja edusammude kohta kohest tagasisidet ning saate oma saavutusi jagada ka oma sõpradega. Flow rakenduses näete ka seda, kui hästi te öösel magasite ja kui aktiivne olete päeva jooksul olnud.

Polar Flow veebikeskkond

Sünkroonige treeningute andmed Polar Flow veebikeskkonnaga, kasutades Flow rakendust või arvutis olevat FlowSynci tarkvara. Veebikeskkonnas saate planeerida treeninguid, jälgida oma edusamme ning analüüsida üksikasjalikult oma treeningute tulemusi, aktiivsust ja und. Jagage sõpradega oma saavutusi, leidke uusi treeningukaaslasi ja saage treeningurühmadest indu juurde.

Kõik selle leiate aadressilt flow.polar.com.