Buradasınız:Ayarlar > Yeniden başlatma ve sıfırlama

Yeniden başlatma ve sıfırlama

Saatinizde bir sorunla karşılaşmanız durumunda cihazı yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz. Saatinizi yeniden başlattığınızda, saatteki ayarlarınız veya kişisel verileriniz silinmez.

Saatin yeniden başlatılması

Saatinizdeki GERİ düğmesine basın, Ayarlar > Genel ayarlar > Saatiniz hakkında bölümüne gidin ve Saatinizi yeniden başlatın seçeneğini belirleyin.

Saatin fabrika ayarlarına sıfırlanması

Yeniden başlatmak sorununuzu çözmediyse, saatinizi fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Saati fabrika ayarlarına sıfırladığınızda tüm kişisel veri ve ayarların silineceğini ve kişisel kullanım için daha sonra yeniden kurulum yapmanız gerekeceğini unutmayın. Saatinizden Flow hesabınıza eşitlediğiniz hiçbir veri bu işlem sonucunda silinmez.

  1. flow.polar.com/start adresine gidin ve Polar FlowSync veri aktarım yazılımını bilgisayarınıza indirip yükleyin.
  2. Saatinizi kabloyla bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takın.
  3. FlowSync ayarlarını açın.
  4. Fabrika Ayarlarına Sıfırla düğmesine basın.
  5. Eşitleme için Polar Flow Uygulamasını kullanıyorsanız akıllı telefonunuzdan eşleştirilen Bluetooth cihazları listesini kontrol edin ve saatiniz bu listedeyse saatinizi listeden kaldırın.

Sonra telefon veya bilgisayar kullanarak saatiniz için yeniden kurulum yapmanız gerekir. Kurulum sırasında sıfırlamadan önce kullandığınız Polar hesabını kullanmayı unutmayın.