Hızlı ayarlar menüsü

Saat görünümünde ekranın üst kısmından aşağı kaydırarak Hızlı ayarlar menüsünü açın.

Ekranı sola veya sağa kaydırarak göz atın ve bir özellik seçin.

Hızlı ayarlar menüsünde görmek istediğiniz özellikleri özelleştirmek için seçeneğine dokunun. Alarm, Geri sayım zamanlayıcısı, Rahatsız etme ve Uçuş modu arasından seçim yapın.

  • Alarm: Alarm tekrarını ayarlayın: Kapalı, Bir kez, Pazartesi - Cuma veya Her gün. Bir kez, Pazartesi - Cuma veya Her gün seçeneklerini belirlerseniz aynı zamanda alarm saatini de ayarlamanız gerekir.

Alarm açık olarak ayarlandığında saat görünümünde bir saat simgesi gösterilir.

  • Geri sayım zamanlayıcısı: Zamanlayıcıyı Ayarla seçeneğini belirleyin, geri sayım yapılacak süreyi ayarlayın ve onaylamak için TAMAM düğmesine basın. Tamamlandığında Başlat seçeneğini belirleyin ve geri sayım zamanlayıcısını başlatmak için TAMAM düğmesine basın.
  • Rahatsız etme: Rahatsız etme özelliğini etkin hale getirmek veya devre dışı bırakmak için rahatsız etme simgesine dokunun. Rahatsız etme özelliği açık olduğunda bildirim veya arama uyarısı almazsınız. Ayrıca, arka plan ışığını etkinleştirme hareketi de devre dışı bırakılır.
  • Uçuş modu: Uçuş modunu etkin hale getirmek veya devre dışı bırakmak için uçuş modu simgesine dokunun. Uçuş modu, saatinizin tüm kablosuz iletişimini kapatır. Saatinizi kullanmaya devam edebilirsiniz ancak verilerinizi Polar Flow mobil uygulamasıyla eşitleyemez veya saatinizi kablosuz aksesuarlarla beraber kullanamazsınız.

Pil durumu simgesi pilde kalan şarj seviyesini gösterir.