Pusula

Pusulayı egzersiz seanslarında kullanmak için görüntülenmesini istediğiniz bir spor profiline eklemeniz gerekir. Flow web hizmetinde Spor Profilleri bölümüne gidin ve pusulayı eklemek istediğiniz spor profilinde Düzenle seçeneğini belirleyin. Ardından Cihaza bağlı kısmına giderek Grit X Pro > Egzersiz görünümleri > Yeni ekle > Tam ekran > Pusula adımlarını izleyin ve Kaydet seçeneğini belirleyin. Değişiklikleri saatinizle eşitlemeyi unutmayın.

Egzersiz seanslarında pusulayı kullanma

Egzersiz seanslarında pusula görünümüne gitmek için YUKARI/AŞAĞI düğmelerini kullanarak ekranı kaydırabilirsiniz. Ekranda duruş noktanız ve ana yönler gösterilir.

Pusulayı kalibre etme

Egzersiz seansı sırasında pusulayı kalibre etmeniz istenebilir. İstenmesi durumunda, pusulayı kalibre etmek için ekrandaki talimatları izleyin.

Dilerseniz pusulayı hızlı menüden manuel olarak da kalibre edebilirsiniz. Egzersiz seansınızı duraklatın, hızlı menüye gitmek için IŞIK düğmesine basın ve Pusulayı kalibre et seçeneğini belirleyin. Ekrandaki talimatları izleyin.

Duruş noktasını sabitleme

Pusula egzersiz görünümünde, geçerli duruş noktanızı sabitlemek için TAMAM düğmesine basın. Bu işlemden sonra sabit duruş noktanızdan ne kadar saptığınız, ekranda kırmızı ile gösterilir.

Önce pusulayı kalibre etmeniz gerektiğini unutmayın.

Pusulanın egzersiz seansları dışında kullanımı

Pusulayı egzersiz yapmadığınız zamanlarda kullanmak için saat kadranı görünümlerinden pusula saat kadranını ekleyin. Ekledikten sonra, saat görünümünde pusulaya ulaşana kadar ekranı sola veya sağa kaydırın.

Duruş noktasını sabitleme

Pusula görünümünde mevcut duruş noktanızı sabitlemek için Tamam düğmesine basın. Bu işlemden sonra sabit duruş noktanızdan ne kadar saptığınız, ekranda kırmızı ile gösterilir.

Pusulayı kalibre etme

Pusulayı kalibre etmek için en aşağı kadar kaydırın ve Kalibre Et seçeneğini belirleyin.