Jesteś tutaj: Ustawienia > Ponowne uruchamianie i resetowanie

Ponowne uruchamianie i resetowanie

Jeżeli występują problemy, możesz spróbować uruchomić zegarek ponownie. Ponowne uruchomienie nie usunie żadnych ustawień ani danych z zegarka.

Ponowne uruchamianie zegarka

Naciśnij przycisk WSTECZ na zegarku i przejdź do menu Ustawienia > Ustawienia ogólne > Informacje o zegarku i wybierz Uruchom ponownie zegarek.

Przywracanie ustawień fabrycznych zegarka

Jeśli ponowne uruchomienie zegarka nie pomoże, możesz przywrócić jego ustawienia fabryczne. Pamiętaj, że to spowoduje usunięcie z zegarka wszystkich danych osobistych i ustawień, dlatego będzie konieczne jego ponowne skonfigurowanie. Wszystkie dane zsynchronizowane z kontem Flow są bezpieczne.

  1. Odwiedź stronę flow.polar.com/start i pobierz oraz zainstaluj na komputerze oprogramowanie do transmisji danych Polar FlowSync.
  2. Podłącz zegarek do portu USB komputera za pomocą kabla.
  3. Otwórz ustawienia we FlowSync.
  4. Wybierz przycisk Przywracanie ustawień fabrycznych.
  5. Jeżeli do synchronizacji używasz aplikacji Polar Flow, sprawdź listę urządzeń Bluetooth, z którymi jest połączony Twój telefon i usuń z niej swój zegarek, jeśli się na niej znajduje.

Ponownie skonfiguruj zegarek z poziomu telefonu lub komputera. Pamiętaj, aby użyć tego samego konta Polar, co przed resetowaniem.