Sissejuhatus

Õnnitleme teid uue V800 ostu puhul! Nõudlikele harrastajatele loodud V800 koos GPS-tehnoloogia, Smart Coachingu funktsiooni ja ööpäevaringse aktiivsuse jälgimisega aitab teil saavutada parimaid tulemusi. Flow mobiilirakenduse abil saate oma treeningutest kiire ülevaate ning Flow veebiteenus aitab teil oma treeninguid üksikasjalikult planeerida ja analüüsida.

Käesolev kasutusjuhend aitab teil oma uut treeningukaaslast lähemalt tundma õppida. Õpetlikud videod ja käesoleva kasutusjuhendi uusima versiooni leiate aadressilt www.polar.com/en/support/v800.

V800

Jälgige oma treeningute andmeid – südame löögisagedust, kiirust, vahemaad, teekonda ja iga väiksematki tegevust oma igapäevaelus.

H7 südame löögisageduse andur*

Vaadake V800-ga treenides reaalajas ja täpset südame löögisagedust, ka ujumise ajal. Südame löögisagedus annab teavet selle kohta, kuidas teie treening läks.

USB-kaabel

Kasutage kohandatud USB-kaablit, et laadida akut ning sünkroonida FlowSync tarkvara abil andmeid V800 ja Polar Flow veebiteenuse vahel.

Polar Flow mobiilirakendus

Jälgige oma treeninguandmeid ilma igasuguse vaevata. Flow mobiilirakendus sünkroonib teie treeninguandmed juhtmevabalt Polar Flow veebiteenusega. Saate selle alla laadida App Store'ist.

Polar FlowSync tarkvara

FlowSync tarkvara võimaldab teil treeninguandmed V800-st ja Flow veebikeskkonnast USB-kaabli abil arvutisse kanda. Polar FlowSync tarkvara allalaadimiseks ja installimiseks külastage aadressi www.flow.polar.com/start.

Polar Flow veebiteenus

Planeerige ja analüüsige treeninguid, kohandage seadet ning tutvuge oma tulemustega aadressil polar.com/flow.

*Saadaval üksnes südame löögisageduse anduri komplekti ostjatele. Kui ostsite komplekti, mis ei sisalda südame löögisageduse andurit, ärge muretsege - saate selle alati hiljem soetada.