Polar RCX5 Kullanım Kılavuzu

10. YENİ KALP ATIŞ HIZI SENSÖRÜNÜN KULLANIMI

Yeni Kalp Atış Hızı Sensörünün Kullanımı

Aksesuar olarak yeni bir uyumlu kalp atış hızı sensörü satın alırsanız, bunun egzersiz bilgisayarına tanıtılması gerekir. Eşleştirme olarak adlandırılan bu işlem yalnızca birkaç saniye sürer. Eşleştirme işlemi egzersiz bilgisayarınızın yalnızca sizin aksesuarınızdan sinyal almasını sağlar ve bir grup içinde sinyal karışması olmaksızın egzersize olanak sağlar.

Not: WearLink W.I.N.D. kalp atış hızı sensörü kalp atış hızını suda ölçmez.

Yeni Kalp Atış Hızı Sensörünün Egzersiz Bilgisayarı ile Eşleştirilmesi

Kalp atış hızı sensörünü üzerinize takın ve yakınınızda (40 m) başka kalp atış hızı sensörleri bulunmadığından emin olun.

  1. Menu > Settings > Sport profiles > Sport > Heart rate transmitter > Search new (Menü > Ayarlar > Spor profilleri > Spor > Kalp atış hızı sensörü > Yeni ara) öğelerini seçin ve Tamam'a basın.

  2. Egzersiz bilgisayarı sensör sinyalini aramaya başlar ve Searching for new heart rate transmitter (Yeni kalp atış hızı sensörü aranıyor) bildirimi görüntülenir.

  3. Yeni kalp atış hızı sensörü bulunduğunda Heart rate transmitter is found (Kalp atış hızı sensörü bulundu) bildirimi görüntülenir. Eşleştirme işlemi tamamlanmıştır.

  4. Arama işlemi başarısız olursa Heart rate transmitter not found (Kalp atış hızı sensörü bulunamadı) veya Other heart rate transmitters interfering. Move further. (Başka bir kalp atış hızı sensörünün sinyali karışıyor. Daha uzağa gidin.), Try again? YES/NO (Yeniden dene? Evet/Hayır) görüntülenir.

  5. Yeniden aramaya başlamak için YES'i (Evet) seçin.

  6. Arama işlemini iptal etmek için NO'yu (Hayır) seçin.

  7. Saat moduna dönmek için GERİ düğmesini basılı tutun.

↑ Başa geri dön