Polar RCX5 Kullanım Kılavuzu

2. EGZERSİZ BİLGİSAYARI PARÇALARI

Polar RCX5 Egzersiz Bilgisayarı Parçaları

Polar RCX5 egzersiz bilgisayarı egzersiz performansınızı artırmak için gereken verileri sağlar ve ayrıca daha sonra analiz yapabilmeniz için bu verileri kaydeder.

 

 

Rahat kalp atış hızı sensörü Polar WearLink®+ Hybrid / Polar H2 , EKG hassasiyetindeki kalp atış hızı sinyallerini Polar'ın geliştirdiği 2.4GHz W.I.N.D. ve GymLink (su sporlarında) teknolojileri üzerinden egzersiz bilgisayarına gönderir. Kalp atış hızı sensörü bir konnektör ve kayıştan oluşur.

 

 

Polar DataLink veri aktarım ünitesi ve WebSync 2.3 (veya üzeri) yazılımı ile verileri egzersiz bilgisayarı ve polarpersonaltrainer.com arasında aktarabilirsiniz. DataLink ünitesini bilgisayarınızdaki bir USB bağlantı noktasına taktığınızda W.I.N.D. teknolojisi ile egzersiz bilgisayarınızı bulur.

 

Polar'a özel GymLink teknolojisine sahip kalp atış hızı sensörleri (ör. Polar H1 ve H2), uyumlu spor araçlarıyla birlikte kullanılabilir.

polarpersonaltrainer.com web hizmeti ile aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • Polar Dayanıklılık egzersiz programları oluşturabilir, bunları egzersiz bilgisayarınıza aktarabilir ve egzersiz sırasında kullanabilirsiniz.

  • egzersiz dosyalarınızı uzun süreli takip için kaydedebilirsiniz.

  • egzersiz günlüğünde ilerlemenizi analiz ve takip edebilirsiniz.

  • egzersiz yükü özelliği ile egzersiz zorluk derecesini ve gereken dinlenme süresini analiz edebilirsiniz.

  • arkadaşlarınızı sanal spor yarışmalarına davet edebilir ve diğer spor tutkunları ile iletişim kurabilirsiniz.

Polar Hesabı'nızın kullanıcı adı her zaman için e-posta adresinizdir. Polar ürün kaydı, polarpersonaltrainer.com, Polar tartışma forumu ve bülten kaydı için aynı kullanıcı adı ve parola geçerlidir.

Polar WebSync 2.4 Yazılımı (ya da daha yenisi) ile aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • egzersiz bilgisayarınızın ince ayarlarını yapabilirsiniz

  • RCX5 egzersiz bilgisayarı ekranını, örneğin kendi logonuzu koyarak kişiselleştirebilirsiniz

  • egzersiz görünümlerini değiştirebilirsiniz

  • egzersiz sırasında içecek içmenizi, yiyecek yemenizi ya da diğer önemli eylemleri yapmanızı hatırlatmak için bir hatırlatıcı belirleyebilirsiniz

  • Güç Tasarrufu modunu açabilir/kapatabilirsiniz

WebSync yazılımı www.polarpersonaltrainer.com adresinden indirilebilir.

Lütfen Polar ürününüzü http://register.polar.fi/ adresinde kaydettirerek ürünlerimizi ve hizmetlerimizi gereksinimlerinizi daha iyi karşılayacak şekilde geliştirebilmemize katkıda bulunun.

Opsiyonel Aksesuarlar

Opsiyonel Polar s3+ adım sensörü, kablosuz olarak hız/tempo, mesafe, koşu kadansı ve adım uzunluğunu ölçer.

 

Opsiyonel Polar G3/G5 GPS sensörü hız/tempo, mesafe ve konum verileri ile birlikte yol bilgilerini daha sonra analiz için verileri kaydedip görüntüleyen RCX5'e gönderir.

 

Opsiyonel Polar CS kadans sensörü W.I.N.D. kablosuz olarak bisiklet kadansını (devir/dakika cinsinden gerçek zamanlı ve ortalama pedal çevirme hızı) ölçer.

 

Opsiyonel Polar CS hız sensörü W.I.N.D. bisikletle gidilen mesafeyi ve gerçekli zamanlı, ortalama ve maksimum hızlarınızı kablosuz olarak ölçer.

Tüm uyumlu sensörlerin topladığı veriler Polar'ın geliştirdiği 2.4GHz W.I.N.D. teknolojisi ile kablosuz olarak egzersiz bilgisayarınıza gönderilir. Bu, egzersiz sırasında sorunsuz veri aktarımı sağlar. Yüzme sırasında veriler Polar WearLink®+ Hybrid / Polar H2 kalp atış sensöründen, egzersiz bilgisayarına Polar'ın geliştirdiği GymLink teknolojisi üzerinden gönderilir.

↑ Başa geri dön