VARTOTOJO INSTRUKCIJA

 

1. ĮVADAS

Sveikiname įsigijus naująjį Polar RCX5 treniruočių kompiuterį! Tai rimtas įrankis multisporto ir ištvermės sporto šakų atletams, padedantis treniruočių procese jį planuojant, atliekant ir analizuojant.

Šioje vartotojo instrukcijoje rasite detalią informaciją, kuri Jums padės išnaudoti visas treniruočių kompiuterio funkcija

Naujausią instrukcijos versiją rasite www.polar.fi/support. Mokomoji video medžiaga http://www.polar.fi/en/support/video_tutorials.

  • Polar ZoneOptimizer funkcija įvertina Jūsų kūno fiziologinę būseną ir pakeičia Sporto zonų ribas priklausomai nuo Jūsų savijautos. Tai leidžia kiekvienos treniruotės metu gauti planuojamą fiziologinį poveikį treniruojantis su sporto zonomis. Zone Optimizer funkcija padeda tiksliau išnaudoti Sport Zones funkciją per kiekvieną treniruotę ir per ilgesnį treniruočių ciklo periodą.

  • Polar ištvermės programos bėgikams ir dviratininkams pritaikytos kiekvienam, atsižvelgiant į funkcinį pajėgumą. Treniruočių programa vadovauja treniruotėms ir teisingai paskirsto treniruočių apimtį, treniruočių intensyvumą ir treniruočių savaitinį išdėstymą tam, kad Jūsų forma gerėtų optimaliausiu būdu. Treniruočių programa veikia kartu su Polar ZoneOptimizer funkcija ir treniruotės yra modifikuojamas atsižvelgiant į Jūsų kasdieninę kondiciją.

  • RCX5 treniruočiųkompiuteris turi keturis iš anksto nustatyus Sport profiles (sporto profilius) pasirinkimui. Sporto profilį galite susikurti ir pats per WebSync programą ir įsikelti jį naudojant DataLink įrenginį. Profilius lengvai ir greitai pasikeisite treniruotės metu.

  • Sudėtinis treniruočių krūvio grafikas yra puslapyje polarpersonaltrainer.com. Įkelkite savo treniruočių rezultatus į internetinį dienoraštį polarpersonaltrainer.com ir sekite savo treniruočių krūvį ir atsistatymą po jų. Nuolatinis ir ilgalaikis krūvio ir atsistatymo sekimas Jums leis geriau suprasti savo oraganizmo ribas, išvengti persitreniravimo ar stagnacijos, koreguoti treniruočių procesą - intensyvumą ir trukmę, pagal kasdieninius ir savaitinius tikslus.

  • Polar WearLink®+ Hybrid transmiteris veikia vandenyje.

  • Race Pace funkcija leidžia išlaikytį stabilų tempą ir pasiekti norimą laiką Jūsų pasirinktoje distancijoje.