RCX5 kasutusjuhend

1. SISSEJUHATUS

Õnnitleme teid uue Polar RCX5 treeningkompuutri ostu puhul! Tegemist on täieliku treeningsüsteemiga, mis on mõeldud multisporti ja vastupidavustreeninguid harrastavatele sportlastele ning mis on neile abiks nii treeningute planeerimisel kui analüüsimisel.

Käesolev kasutusjuhend sisaldab üksikasjalikke juhiseid treeningkompuutri maksimaalseks ärakasutamiseks.

Kasutusjuhendi viimase versiooni saab alla laadida aadressilt www.polar.com/support. Õpetlikud videod leiate aadressilt http://www.polar.com/en/support/video_tutorials.

  • Polar ZoneOptimizeri funktsioon määrab teie isiklikud südame löögisageduse kontrollvahemikud soojenduse ajal. ZoneOptimizeri funktsioon mõõdab teie südame löögisageduse muutlikkust ja määrab teie isiklikud sporditsoonid.

  • Polari vastupidavusprogrammid (Endurance programs) jooksmiseks ja jalgrattasõiduks on personaliseeritud treeningprogrammid, mis vastavad teie kehalise võimekuse tasemele. Treeningkompuuter aitab teil treenida õigesti, määrates kindlaks treeningute mahu, intensiivsuse ja toimumisaja erinevatel päevadel, et teie kehaline võimekus paraneks maksimaalsel määral. Treeningprogramm toimib koos Polar ZoneOptimizeri funktsiooniga ja treeningud on kohandatud vastavalt teie isiklikele sporditsoonidele.

  • RCX5 treeningkompuutris on neli vaikimisi seadistatud spordiprofiili, mille vahel valida. Teil on võimalik spordiprofiile ka ise luua ja need treeningkompuutrisse laadida, kasutades DataLink andmeedastusseadet ja WebSync tarkvara. Ühelt spordiprofiililt teisele ümberlülitumine on väga lihtne. Te saate seda teha treeningu ajal ja ilma et peaksite peatuma.

  • Treeningkoormuse graafik on saadaval veebikeskkonnas polarpersonaltrainer.com. Kandke treeningute tulemused treeningkompuutrist veebikeskkonda polarpersonaltrainer.com ning jälgige oma treeningkoormust ja taastumist seal asuvas treeningpäevikus. Pidev treeningkoormuse ja taastumise jälgimine aitab teil ära tunda kehalise võimekuse piire, vältida üle- või alatreenimist ja kohandada treeningute intensiivsust ja kestust vastavalt päeva ja nädala eesmärkidele.

  • Polar WearLink®+ Hybrid / Polar H2 südame löögisageduse vööandur töötab ka vees olles.

  • Race pace'i funktsioon aitab teil hoida ühtlast tempot ja saavutada oma eesmärgid kindlaksmääratud vahemaa puhul.

↑ Back to top