Uživatelská pøíruèka k tréninkovému poèítaèi RCX5

1. ÚVOD

Blahopřejeme vám k zakoupení nového tréninkového počítače Polar RCX5! Jedná se o kompletní tréninkový systém pro mnohostranné a vytrvalostní sportovce, který vám bude oporou při tréninku od fáze plánování přes trénink až po analyzování.

Tato uživatelská příručka obsahuje kompletní pokyny, které vám pomohou maximálně využívat váš tréninkový počítač.

Aktuální verzi této příručky si lze stáhnout na adrese www.polar.com/support. Instruktážní videa naleznete na stránce http://www.polar.com/en/support/video_tutorials.

  • Funkce Polar ZoneOptimizer individuálně nastavuje vaše zóny tepové frekvence během rozcvičování. Funkce ZoneOptimizer měří variabilitu vaší tepové frekvence a podle mí určuje vaše osobní sportovní zóny.

  • Programy Polar Endurance pro běh a jízdu na kole jsou individuální tréninkové programy pro vaši osobní úroveň tělesné zdatnosti. Tréninkový program je průvodcem správným tréninkem tím, že stanovuje objem tréninku, jeho intenzitu a zařazení ve všední dny pro optimální zlepšení kondice. S funkcí Polar ZoneOptimizer spolupracuje tréninkový program, který upravuje jednotlivé tréninky podle vašich osobních sportovních zón.

  • Tréninkový počítač RCX5 má čtyři standardní Sportovní profily, které lze vybrat. V softwaru WebSync si lze také vytvořit vlastní sportovní profily a stáhnout je do svého tréninkového počítače pomocí datové přenosové jednotky DataLink. Při tréninku lze sportovní profily snadno přepínat, není nutné přerušení, vše se provádí za provozu.

  • Souhrnný graf tréninkové zátěže je k dispozici na stránce polarpersonaltrainer.com. Výsledky tréninku přeneste z vašeho tréninkového počítače na stránku polarpersonaltrainer.com a postupujte podle vaší tréninkové zátěže a regenerace v tréninkovém deníku. Průběžné sledování tréninkové zátěže a zotavení vám pomůže rozpoznat osobní hranice, vyhnout se nadměrnému nebo nedostatečnému tréninku a přizpůsobit intenzitu a dobu tréninku vlastním denním a týdenním cílům.

  • Hybridní snímač tepové frekvence Polar WearLink®+ / Polar H2 funguje také při vodních aktivitách.

  • Funkce Race Pace vám pomůže udržet si stabilní tempo a dosáhnout vašeho cílového času pro nastavenou vzdálenost.

↑ Zpet na zacátek strany