Polar RCX3 Kullanım Kılavuzu

1. GİRİŞ

Polar RCX3 egzersiz bilgisayarını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz! RCX3 egzersiz bilgisayarı, egzersizlerinizde sizi yönlendirecek eksiksiz bir sistem sunar.

Bu kullanım kılavuzu, egzersiz bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak tüm talimatları içermektedir.

Bu kullanım kılavuzunun son sürümünü www.polar.com/support adresinden edinebilirsiniz. Eğitim videoları için lütfen http://www.polar.com/en/polar_community/videos adresini ziyaret edin.

Temel Özellikler

Spor Profili özelliği, egzersiz seansınıza kolayca başlamanıza yardımcı olur. RCX3 egzersiz bilgisayarı biri koşu, ikisi bisiklet ve biri de diğer sporlar için olmak üzere dört spor profili içerir.

Polar Spor Bölgeleri özelliği doğru zorluk derecesinde egzersiz yapmanıza yardımcı olur. Bir egzersiz seansı için hedef spor bölgenizi kilitleyebilirsiniz. Kalp atış hızınız hedef spor bölgesinin altına düştüğünde veya üstüne çıktığında, RCX3 görsel ve sesli olarak alarm verir.

Polar ZoneOptimizer özelliği, ısınma sırasında kalp atış hızı bölgelerinizi kişiselleştirir. ZoneOptimizer özelliği, kalp atış hızınızın değişkenliğini ölçer ve size göre kişisel spor bölgelerini belirler.

Koşu ve bisiklet için Polar Dayanıklılık programları kişisel kondisyon düzeyiniz için özelleştirilmiş egzersiz programlarıdır. Egzersiz programı, optimum kondisyon gelişimi için egzersiz miktarını, egzersiz zorluk derecesini ve egzersizlerin zamanını belirleyerek doğru şekilde egzersiz yapmanızı sağlar. Egzersiz programı Polar ZoneOptimizer özelliği ile birlikte çalışır ve egzersiz seansları, kişisel spor bölgelerinize göre değiştirilir.

Egzersiz Faydaları özelliği performansınızla ilgili metin olarak geri bildirim vererek egzersizinizin sağladığı faydaları daha iyi anlamanıza yardımcı olur.

polarpersonaltrainer.com'daki Egzersiz yükü özelliği, tamamladığınız egzersiz seansının zorluk derecesini ve bir sonraki seans için gereken dinlenme süresini takvim ekranından bir bakışta kolayca öğrenmenize olanak sağlar. Egzersiz yükünü ve dinlenme dönemlerini sürekli izlemeniz kişisel sınırlarınızı öğrenmenize, fazla veya yetersiz egzersizden kaçınmanıza ve egzersiz programınızı günlük ve haftalık hedeflerinize göre uyarlamanıza yardımcı olacaktır.

↑ Başa geri dön