RCX3 vartotojo instrukcija

1. ĮVADAS

Sveikiname įsigijus naująjį Polar RCX3 treniruočių kompiuterį! RCX3 yra puikus įrankis multisporto ir ištvermės sporto šakų entuziastams, padedantis treniruočių proceso planavime, jį atliekant ir analizuojant.

Šioje vartotojo instrukcijoje rasite detalią informaciją, kuri Jums padės išnaudoti visas treniruočių kompiuterio funkcijas.

Naujausią instrukcijos versiją rasite www.polar.fi/support. Mokomoji video medžiaga http://www.polar.fi/en/support/video_tutorials.

Pagrindinės funkcijos ir privalumai

Nauja Sport Profile (sporto profilių) funkcija palengvina ir pagreitina treniruotės pradžią. RCX3 turi keturis sporto profilius; vienas skirtas bėgimui, du dviračiams ir vienas kitai sporto šakai.

Tinkamam intensyvumui išlaikyti skirta Polar Sport Zones (sporto zonų) funkcija padės treniruotis tikslingai. Galite "užrakinti" pageidaujamą zoną treniruotės metu. Kai Jūsų širdies susitraukimo dažnis (ŠSD) bus žemesnis ar aukštesnis nustatytos zonos, RCX3 apie tai įspės vaizdiniu ir garsiniu signalu.

Naudodami ZoneOptimizer funkciją apšilimo metu kiekvienai treniruotei, visada treniruositės tinkamu intensyvumu. Ji įvertina Jūsų kūno fiziologinę būseną ir pakeičia Sporto zonų ribas priklausomai nuo Jūsų savijautos.

Nauja Training Benefit (treniruotės naudos) funkcija padeda geriau suvokti treniruotės poveikį ekrane pateikdama tekstinę informaciją.

Dienoraštyje esantis sudėtinis treniruočių krūvio grafikas yra puslapyje polarpersonaltrainer.com. Įkelkite savo treniruočių rezultatus į internetinį dienoraštį polarpersonaltrainer.com ir sekite savo treniruočių krūvį ir atsistatymą po jų. Nuolatinis ir ilgalaikis krūvio ir atsistatymo sekimas Jums leis geriau suprasti savo oraganizmo ribas, išvengti persitreniravimo ar stagnacijos, koreguoti treniruočių procesą - intensyvumą ir trukmę, pagal kasdieninius ir savaitinius tikslus.