RCX3 Kasutusjuhend

1. TUTVUSTUS

Õnnitleme teid Polar RCX3 treeningkompuutri ostu puhul! Tegemist on täieliku treeningsüsteemiga, mis juhendab teid teie treeningutel.

Käesolev kasutusjuhend sisaldab üksikasjalikke juhiseid treeningkompuutri maksimaalseks ärakasutamiseks.

Kasutusjuhendi viimase versiooni saab alla laadida aadressilt www.polar.com/support. Õpetlikud videod leiate aadressilt http://www.polar.com/en/polar_community/videos.

Põhifunktsioonid ja eelised

Spordiprofiili funktsioon muudab treeningute alustamise lihtsaks. RCX3 treeningkompuutris on neli spordiprofiili: üks jooksmiseks, kaks jalgrattasõiduks ja üks muudeks spordialadeks.

Polari sporditsoonide funktsioon aitab teil treenida õige intensiivsusega. Teil on võimalik lukustada oma südame löögisagedus kindlasse sporditsooni. Kui olete väljaspool sporditsooni piire, kostub häiresignaal.

Polar ZoneOptimizeri funktsioon määrab teie isiklikud südame löögisageduse kontrollvahemikud soojenduse ajal. ZoneOptimizeri funktsioon mõõdab teie südame löögisageduse muutlikkust ja määrab teie isiklikud sporditsoonid.

Polari vastupidavusprogrammid (Endurance programs) jooksmiseks ja jalgrattasõiduks on personaliseeritud treeningprogrammid, mis vastavad teie kehalise võimekuse tasemele. Treeningkompuuter aitab teil treenida õigesti, määrates kindlaks treeningute mahu, intensiivsuse ja toimumisaja erinevatel päevadel, et teie kehaline võimekus paraneks maksimaalsel määral. Treeningprogramm toimib koos Polar ZoneOptimizeri funktsiooniga ja treeningud on kohandatud vastavalt teie isiklikele sporditsoonidele.

Funktsiooni Training Benefit mõistate paremini treeningust tulenevat kasu saades oma soorituse kohta tagasisidet.

Treeningkoormuse funktsioon veebikeskkonnas polarpersonaltrainer.com. näitab ära, kui raske treening oli ja kas te olete järgmiseks treeninguks piisavalt taastunud. Pidev treeningkoormuse ja taastumise jälgimine aitab teil ära tunda kehalise võimekuse piire, vältida üle- või alatreenimist ja kohandada treeningute intensiivsust ja kestust vastavalt päeva ja nädala eesmärkidele.

↑ Back to top