RC3 GPS User manual

1. �VADAS

Sveikiname įsigijus Polar RC3 GPS treniruočių kompiuterį! Treniruočių kompiuteris yra puikus įrankis multisporto ir ištvermės sporto šakų entuziastams, padedantis treniruočių proceso planavime, jį atliekant ir analizuojant.

Šioje vartotojo instrukcijoje rasite detalią informaciją, kuri Jums padės išnaudoti visas treniruočių kompiuterio funkcijas.

Naujausią instrukcijos versiją rasite www.polar.fi/support. Mokomoji video medžiaga http://www.polar.fi/en/polar_community/videos.

Pagrindinės funkcijos ir privalumai

Plonas integruotas GPS: RC3 GPS fiksuoja Jūsų greitį, distanciją ir maršrutą. Plonas ir lengvas treniruočių kompiuteris turi integruotą GPS sensorių su įkraunama baterija.

Back to starting point (atgal į startą): Ši funkcija visad grafiškai nurodys kurioje pusėje Jūsų starto vieta.

Training Benefit (treniruotės nauda): Ši funkcija Jums padeda geriau suvokti treniruotės poveikį ekrane pateikdama tekstinę informaciją.

Internetinis treniruočių dienoraštis: Dalinkitės savo maršrutu ir įveikta distancija su draugais per polarpersonaltrainer.com.

Running Index (bėgimo indeksas): Stebėkite savo bėgimo efektyvumą. Bėgimo indeksas apsakičiuojamas automatiškai po kiekvieno bėgimo, atsižvelgiant į Jūsų širdies ritmą ir greitį.

Sporto profiliai: Lengvai treniruotės pradžiai: treniruočių kompiuteryje galie nustatyti 5 sporto profilius; vienas bėgimui, du dviračiams ir du kitiems sportams.

Polar sporto zonos: Tam, kad treniruotumėtes reikiamu intensyvumu, "užrakinkite" reikiamą sporto zoną savo treniruotei. Kai Jūsų širdies susitraukimo dažnis pakils arba nusileis už nustatytos sporto zonos, RC3 GPS įspės vaizdiniu ir garsiniu aliarmu.

↑ Back to top