RC3 GPS Kullanım Kılavuzu

1. GİRİŞ

Polar RC3 GPS egzersiz bilgisayarını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz! Egzersiz bilgisayarı, egzersizlerinizde sizi yönlendirecek hepsi-bir-arada bir sistem sunar.

Bu kullanım kılavuzu, egzersiz bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak tüm talimatları içermektedir.

Bu kullanım kılavuzunun son sürümünü www.polar.com/support adresinden edinebilirsiniz. Video öğreticileri için http://www.polar.com/en/polar_community/videos adresine gidin.

Temel Özellikler

İnce Entegre GPS: RC3 GPS, hızınızı, mesafenizi ve güzergahınızı takip etmek için tek ihtiyacınız olan üründür. İnce hafif egzersiz bilgisayarı, dahili bir GPS'e ve şarj edilebilir bir pile sahiptir.

Başlangıç noktasına geri dön: Bu özellik, sizi yolculuğunuzun başlangıç noktasına geri döndürür.

Egzersize Yararları: Bu özellik, performansınız hakkında anında, yazılı geri bildirimler sağlayarak egzersizinizin yararlarını anlamanıza yardımcı olur.

Web Egzersiz Günlüğü: Polarpersonaltrainer.com web sitesinde güzergahınızı ve mesafeyi başkalarıyla paylaşın.

Koşu Endeksi: Bu özellik sayesinde yaptığınız koşunun verimini izleyebilirsiniz. Koşu endeksi, her koşudan sonra kalp atış hızına ve hız verilerine göre otomatik olarak hesaplanır.

Spor Profili: Egzersiz seansınızı kolayca başlatın: egzersiz bilgisayarı, bir tane koşu, iki tane bisiklet ve iki tane de başka sporlar için olmak üzere beş spor profili sağlamaktadır.

Polar Spor Bölgeleri Doğru zorluk derecesinde egzersiz yapmanızı sağlamak için egzersiz seansı için hedef spor bölgenizi kilitleyebilirsiniz. Kalp atış hızınız, hedef spor bölgenizin altına inerse ya da üstüne çıkarsa, RC3 GPS, size görsel ve işitsel bir alarm verir.

↑ Başa geri dön