RC3 GPS kasutusjuhend

1. TUTVUSTUS

Õnnitleme teid Polar RC3 GPS treeningkompuutri ostu puhul! Tegemist on täieliku treeningsüsteemiga, mis abistab teid treenimisel.

Käesolev kasutusjuhend sisaldab üksikasjalikke juhiseid treeningkompuutri maksimaalseks ärakasutamiseks.

Kasutusjuhendi viimase versiooni saab alla laadida aadressilt www.polar.com/support. Õpetlikud videod leiate aadressilt http://www.polar.com/en/polar_community/videos.

Põhifunktsioonid ja eelised

Õhuke integreeritud GPS-andur: RC3 GPS on kõik, mida vajate kiiruse, vahemaa ja teekonna andmete salvestamiseks. Õhukesel ja kergekaalulisel treeningkompuutril on sisseehitatud GPS ja taaslaetav patarei.

Tagasi alguspunkti: See funktsioon juhatab teid tagasi teie teekonna alguspunkti.

Training Benefit: See funktsioon aitab teil paremini mõista treeningust tulenevat kasu, andes teie soorituse kohta kohest tekstilist tagasisidet.

Veebipõhine treeningpäevik: Jagage teistega oma teekonna andmeid veebikeskkonnas polarpersonaltrainer.com.

Running Index: Selle funktsiooni abil on teil võimalik jälgida oma jooksu efektiivsust. Running Indexi väärtus arvutatakse automaatselt pärast igat jooksu tuginedes südame löögisageduse ja kiiruse andmetele.

Spordiprofiilid: muudavad treeningute alustamise lihtsaks. Treeningkompuutris on viis spordiprofiili: üks jooksmiseks, kaks jalgrattasõiduks ja kaks muudeks spordialadeks.

Polari sporditsoonid: Aitavad teil treenida õige intensiivsusega ja võimaldavad lukustada oma südame löögisageduse kindlasse sporditsooni. Kui olete väljaspool sporditsooni piire, annab RC3 GPS sellest visuaalselt ja kuuldavalt märku.

↑ Back to top