Polar RC3 GPS Uživatelská příručka

1. ÚVOD

Blahopřejeme k zakoupení nového tréninkového počítače Polar RC3 GPS! Tento tréninkový počítač nabízí systém "všechno v jednom" pro řízení vašeho tréninku.

V této uživatelské příručce najdete úplné pokyny k používání, které vám pomohou vytěžit z vašeho tréninkového počítače co nejvíc.

Nejnovější verzi této příručky si můžete načíst na adrese www.polar.com/support. Instruktážní videa naleznete na stránce http://www.polar.com/en/polar_community/videos.

Hlavní prvky a výhody

Štíhlá integrovaná GPS: Jediný přístroj RC3 GPS vám stačí na sledování své rychlosti, vzdálenosti a trasy. Tento štíhlý a lehký tréninkový počítač má vestavěnou GPS a dobíjecí baterii.

Zpět na začátek trasy: Tento prvek vás dovede na začátek trasy vašeho výletu.

Výhody tréninku: Tento prvek vám umožní lépe poznat výhody vašeho tréninku poskytováním okamžité textové zpětné vazby k vašemu momentálnímu výkonu.

Webový tréninkový deník: Své trasy a vzdálenosti můžete sdělovat kamarádům prostřednictvím aplikace polarpersonaltrainer.com.

Running Index (Index běhu): Tímto prvkem můžete sledovat efektivnost vašeho běžeckého pohybu. Running index se počítá automaticky po každém běhu na základě tepové frekvence a údajů o rychlosti.

Sportovní profil: Začněte trénovat v klidu: tréninkový počítač nabízí pět sportovních profilů; jeden pro běh, dva pro jízdu na kole a dva pro ostatní sporty.

Sportovní zóny Polar: Abyste trénovali se správnou intenzitou, zamkněte si svou cílovou tréninkovovou zónu pro daný trénink. Jakmile vaše tepová frekvence poklesne pod stanovenou hranici nebo překročí stanovený horní limit, vyšle počítač RC3 GPS optický a akustický signál.

↑ Zpet na zacátek strany