Buradasınız: Polar Flow > Polar Flow Web Hizmeti > Egzersiz Hedefleri

Egzersiz Hedefleri

Flow web hizmetinde ayrıntılı egzersiz hedeflerinizi oluşturun ve bunları FlowSync yazılımı ya da Flow uygulaması ile M450'niz ile senkronize edin. Egzersiz sırasında cihazınızdaki yönlendirici talimatları kolayca takip edebilirsiniz.

 • Quick Target (Hızlı Hedef): Bir değer girin. Süreyi, mesafeyi ya da kalori hedefini seçin.
 • Phased Target (Aşamalı Hedef): Egzersizinizi aşamalara ayırabilir ve her biri için farklı bir hedef süre ya da mesafe ve zorluk derecesi belirleyebilirsiniz. Bu seçenek, istasyon egzersiz seansı oluşturmak ve buna uygun ısınma ve soğuma aşamaları eklemek için uygundur.
 • Favorites (Favoriler): Bir hedef oluşturun ve tekrar kullanmak istediğinizde kolayca erişmek için Favorites'e (Favoriler) ekleyin.

Egzersiz hedeflerinizi FlowSync ya da Flow uygulamasını kullanarak Flow web hizmetinden M450'nize senkronize etmeyi unutmayın. Bunları senkronize etmezseniz yalnızca Flow web hizmeti "Diary" (Günlük) ya da "Favorites" (Favoriler) listenizde yer alırlar.

Bir Egzersiz Hedefi Oluşturulması

 1. Diary'ye (Günlük) gidin ve Add > Training target'ı (Ekle > Egzersiz hedefi) tıklatın.
 2. Add training target (Egzersiz hedefi ekle) görünümünde Quick (Hızlı), Phased (Aşamalı) ya da Favorite (Favori) seçeneğini seçin (Polar M450 için Race Pace (Yarış temposu) seçeneği mevcut değildir).

Quick Target (Hızlı Hedef)

 1. Quick (Hızlı) seçeneğini seçin.
 2. Sport'u (Spor) seçin, Target name'i (Hedef adı) (zorunlu), Date'i (Tarih) (isteğe bağlı) ve Time'ı (Süre) (isteğe bağlı) ve eklemek istediğiniz Notes'u (Notlar) (isteğe bağlı) girin.
 3. Şu değerlerden birini girin: süre, mesafe ya da kalori miktarı. Değerlerden yalnızca bir tanesini girebilirsiniz.
 4. Hedefi Diary'nize (Günlük) eklemek için Save'i (Kaydet) ya da Favorites'e (Favoriler) eklemek için favoriler simgesini tıklatın.

Phased Target (Aşamalı Hedef)

 1. Phased (Aşamalı) seçeneğini seçin.
 2. Sport'u (Spor) seçin, Target name'i (Hedef adı) (zorunlu), Date'i (Tarih) (isteğe bağlı) ve Time'ı (Süre) (isteğe bağlı) ve eklemek istediğiniz Notes'u (Notlar) (isteğe bağlı) girin.
 3. Hedefinize aşamalar ekleyin. Her aşama için mesafeyi ya da süreyi, bir sonraki aşamanın manuel ya da otomatik olarak başlatılmasını ve zorluk derecesini seçin.
 4. Hedefi Diary'nize (Günlük) eklemek için Save'i (Kaydet) ya da Favorites'e (Favoriler) eklemek için favoriler simgesini tıklatın.

Favorites (Favoriler)

Eğer bir hedef oluşturduysanız ve favorilerinize eklediyseniz bunu programlı bir hedef olarak kullanabilirsiniz.

 1. Favorites'i (Favoriler) seçin. Egzersiz hedefi favorileriniz gösterilir.
 2. Hedefiniz için bir şablon olarak kullanmak istediğiniz favoriyi tıklatın.
 3. Sport'u (Spor) seçin, Target name'i (Hedef adı) (zorunlu), Date'i (Tarih, isteğe bağlı) ve Time'ı (Süre, isteğe bağlı) ve eklemek istediğiniz Notes'u (Notlar, isteğe bağlı) girin.
 4. İsterseniz hedefi düzenleyebilir ya da olduğu gibi bırakabilirsiniz.
 5. Favoriye yaptığınız değişiklikleri kaydetmek için Update changes'i (Değişiklikleri güncelle) tıklatın. Favoriyi güncelleştirmeden hedefinizi Diary'ye eklemek için Diary'yi (Günlük) tıklatın.

Egzersiz hedeflerinizi M450'nize senkronize ettikten sonra aşağıdakileri bulabilirsiniz:

 • Diary'de (Günlük) programlanmış egzersiz hedefleri (geçerli hafta ve sonraki 4 hafta)
 • Favorites'te (Favoriler) favori olarak listelenen egzersiz hedefleri

Seansınızı başlatırken hedefinize Diary (Günlük) ya da Favorites'ten (Favoriler) ulaşın.

Bir egzersiz hedefi seansını başlatma hakkında daha fazla bilgi için bkz. Bir Egzersiz Seansının Başlatılması