Buradasınız: Polar Flow > M450 Kullanım Kılavuzu | Polar Flow Web Hizmeti

Polar Flow Web Hizmeti

Polar Flow web hizmeti, egzersizinizin her ayrıntısını planlamanızı, analiz etmenizi ve performansınız hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlar. M450'yi sporlar ekleyerek ve ayarlar ile egzersiz görünümlerini kendinize göre özelleştirerek egzersiz gereksinimlerinizi tam olarak karşılayacak şekilde düzenleyin ve kişiselleştirin. İlerlemenizi takip edin ve görsel olarak analiz edin, egzersiz hedefleri oluşturun ve bunları favorilerinize ekleyin.

Flow web hizmeti ile aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • Egzersizinizin tüm ayrıntılarını görsel grafikler ve rota görünümü ile analiz edin
  • Verileri birbiriyle karşılaştırın, örneğin tur ya da hızı kalp atış hızıyla kıyaslayın
  • Egzersiz yükünüzün, toplam dinlenme durumunuzu nasıl etkilediğini görün
  • Trendleri ve sizin için en önemli ayrıntıları takip ederek uzun vadeli ilerlemenizi görün
  • Haftalık ya da aylık raporlarla spordaki ilerlemenizi takip edin
  • Önemli bilgilerinizi takipçilerinizle paylaşın
  • Kendi ve başka kullanıcıların seansları daha sonra tekrar gerçekleştirin

Flow web hizmetini kullanmaya başlamak için flow.polar.com/start adresine gidin ve henüz yoksa bir Polar hesabı oluşturun. M450'niz ile Flow web hizmeti arasında veri senkronizasyonu yapmanıza izin veren FlowSync yazılımını indirin ve yükleyin.

Feed (Besleme)

Feed'de (Besleme), son zamanlarda yaptıklarınızın yanı sıra arkadaşlarınızın etkinliklerini ve yorumlarını görebilirsiniz.

Explore (Kefşet)

Explore'da (Keşfet) haritada gezinerek egzersiz seanslarını ve rotaları keşfedebilirsiniz. Favorilerinize rotalar ekleyebilirsiniz ancak bunlar M450'ye senkronize edilmeyecektir. Diğer kullanıcıların paylaştığı herkese açık egzersiz seanslarını görün ve kendinizin ya da başka kişilerin rotalarını tekrar gerçekleştirin ve önemli anların meydana geldiği yerleri görün.

Diary (Günlük)

Diary'de (Günlük) programladığınız egzersiz seanslarının yanı sıra daha önceki sonuçlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Gösterilen bilgiler arasında şunlar vardır: Günlük, haftalık ya da aylık görünümde egzersiz planları, ayrı ayrı seanslar, testler ve haftalık özetler.

Progress (İlerleme)

Progress'te (İlerleme), gelişiminizi raporlarla takip edebilirsiniz. Raporlar, uzun vadede egzersizlerinizdeki ilerlemenizi takip etmenin kullanışlı bir yoludur. Haftalık, aylık ve yıllık raporlarda gösterilecek sporu seçebilirsiniz. Özel süre ile hem süreyi hem de sporu seçebilirsiniz. Aşağı açılır listelerden rapor için süreyi ve sporu seçebilir ve çark simgesine basarak rapor grafiğinde görmek istediğiniz verileri seçebilirsiniz.

Flow web hizmetinin kullanımı ile ilgili destek ve daha fazla bilgi için www.polar.com/en/support/flow adresine gidin.