Buradasınız: Başlarken > Giriş

Polar M450 Kullanım kılavuzu

Giriş

Yeni M450'yi satın aldığınız için tebrikler! Bisiklet tutkunları için özel olarak tasarlanan M450, içerdiği GPS ve Smart Coaching özellikleri ile sınırlarınızı zorlamanıza ve en üst düzeyde performans göstermenize yardımcı olur. Seanstan hemen sonra Flow uygulaması ile egzersizinizle ilgili bilgilere anında ulaşın. Flow web hizmeti ile egzersizlerinizi ayrıntılı biçimde planlayın ve analiz edin.

Bu kullanım kılavuzu, yeni egzersiz yardımcınızı kullanmaya başlamanıza yardımcı olur. Eğitim videolarını görmek ve bu kullanıcı kılavuzunun en yeni sürümüne ulaşmak için www.polar.com/en/support/M450 adresine gidin.

M450

Kalp atış hızı, hız, mesafe ve rakım gibi egzersizinizle ilgili verileri görün.

H7 Kalp Atış Hızı Sensörü

Egzersiz sırasında M450'nizde canlı, gerçek kalp atış hızınızı görün. Kalp atış hızınız, seansınızın nasıl geçtiğini analiz etmek için kullanılan bilgidir.

Yalnızca kalp atış hızı sensörü setlerini içeren M450'de yer alır. Kalp atış hızı sensörü içermeyen bir set aldıysanız endişe etmeyin. Daha sonra istediğiniz zaman bu sensörü satın alabilirsiniz.

USB Kablosu

USB kablosunu, pili şarj etmek ve FlowSync yazılımını kullanarak M450'niz ile Polar Flow web hizmeti arasında veri senkronizasyonu yapmak için kullanın.

Polar Flow Mobil Uygulaması

Egzersiz verilerinizi her seanstan sonra bir bakışta görün. Flow uygulaması, egzersiz verilerinizi kablosuz olarak Polar Flow web hizmeti ile senkronize eder. App Store ya da Google Play'den indirebilirsiniz.

Polar FlowSync Yazılımı

Flowsync yazılımı, USB kablosu aracılığı ile M450'niz ile bilgisayarınızdaki Flow web hizmeti arasında veri senkronizasyonu yapmanızı sağlar. Polar FlowSync yazılımını indirmek ve yüklemek için flow.polar.com/start adresine gidin.

Polar Flow Web Hizmeti

Polar.com/flow adresinde egzersizinizin her ayrıntısını planlayabilir, analiz edebilir cihazınızı özelleştirebilir ve performansınız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.