Buradasınız: Egzersiz > Egzersiz Sırasındaki İşlevler

Egzersiz Sırasındaki İşlevler

Turlama

Bir turu kaydetmek için BAŞLAT'a basın. Turlar otomatik olarak da kaydedilebilir. Spor profili ayarlarında Automatic lap (Otomatik Tur) değerini Lap distance (Tur mesafesi) ya da Lap duration (Tur süresi) olarak ayarlayın. Lap distance'ı (Tur mesafesi) seçerseniz, bir tur için kat edilmesi gereken mesafeyi girin. Eğer Lap duration (Tur süresi) seçerseniz, her turun süresini belirleyin.

Bir Kalp atış Hızı, Hız veya Güç Bölgesinin Kilitlenmesi

Bulunduğunuz kalp atış hızı, hız veya güç bölgesini kilitlemek için BAŞLAT düğmesini basılı tutun. Bölgeyi kilitlemek/açmak için BAŞLAT düğmesini basılı tutun. Eğer kalp atış hızınız, hızınız ya da gücünüz kilitli bölgenin dışına çıkarsa sesle size bildirilir.

Kalp atış hızı, hız ve güç bölgeleri Flow web hizmetinde etkinleştirilebilir. Her bir spor profilindeki bölgeleri ayrı ayrı özelleştirebilirsiniz. Bölgeleri düzenlemek için Flow web hizmetinde oturum açın ve sağ üst köşedeki adınıza tıklayın. Sport Profiles'ı (Spor Profilleri) ve düzenlemek istediğiniz spor profilini seçin. Heart rate (Kalp atış hızı), Speed/Pace (Hız/Tempo) ve Power Settings (Güç Ayarları) altında bölgeleri ayarlayabilirsiniz. Bölgeleri düzenledikten sonra, FlowSync aracılığı ile egzersiz bilgisayarınıza senkronize edin.

Aşamalı Bir Seans Sırasında Aşamanın Değiştirilmesi

IŞIK düğmesini basılı tutun. Hızlı menü görüntülenir. Listeden Start next phase (Sonraki aşamayı başlat) seçeneğini seçin ve BAŞLAT'a basın. Otomatik aşama değişimini seçtiyseniz, bir aşamayı bitirdiğinizde aşama otomatik olarak değişecektir. Sesli olarak bildirimde bulunulacaktır.

Flow web hizmetinde aşamalı egzersiz hedefleri oluşturabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Training Targets (Egzersiz Hedefleri) bölümüne bakınız.

Hızlı Menüdeki Ayarların Değiştirilmesi

IŞIK düğmesini basılı tutun. Hızlı menü görüntülenir. Egzersiz seansınızı duraklatmadan bazı ayarları değiştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Hızlı Menü başlığına bakınız.