Nacházíte se tady: Začínáme > Úvod

Polar M450 Uživatelská příručka

Úvod

Blahopřejeme Vám k vašemu novému tréninkovému počítači M450! Sporttester M450, navržený pro nadšené cyklisty a vybavený GPS a funkcí Smart Coaching (Chytré koučování), vás povede k tomu, abyste posouvali své hranice a podávali ty nejlepší výkony. Získejte okamžitý přehled o svém tréninku ihned po jeho dokončení prostřednictvím aplikace Flow. Trénink si detailně naplánujte a analyzujte ve webové službě Flow.

Tato uživatelská příručka vám pomůže začít pracovat s vaším novým společníkem při tréninku. Videoinstruktáž a nejnovější verzi této uživatelské příručky naleznete na adrese www.polar.com/en/support/M450.

M450

Prohlédněte si svá tréninková data, jako jsou například srdeční frekvence, rychlost, vzdálenost a nadmořská výška.

Snímač srdeční frekvence H7

Při tréninku sledujte na svém tréninkovém počítači M450 přesné hodnoty svojí srdeční frekvence v reálném čase. Hodnoty vaší srdeční frekvence slouží k vyhodnocení vaší tréninkové jednotky.

Součástí balení pouze při zakoupení sady tréninkový počítač M450 a snímač srdeční frekvence. Pokud jste si koupili sadu bez snímače srdeční frekvence, nemusíte si dělat starosti, můžete si ho vždy pořídit dodatečně.

Kabel USB

Pro nabíjení baterie a synchronizaci dat mezi M450 a webovou službou Polar Flow prostřednictvím softwaru FlowSync používejte kabel USB.

Mobilní aplikace Polar Flow

Po každé tréninkové jednotce získejte bleskový přehled o dosažených výsledcích. Applikace Flow bezdrátově převede vaše data do webové služby Polar Flow. Stáhněte si ji z App Store nebo Google Play.

Software Polar FlowSync

Software Flowsync umožňuje přenos dat mezi M450 a webovou službou Flow ve vašem počítači přes kabel USB. Software Polar FlowSync si můžete stáhnout a nainstalovat na adrese flow.polar.com/start .

Webová služba Polar Flow

Plánujte si a analyzujte každý detail svého tréninku, upravte si nastavení svého sporttesteru na míru a zjistěte si více o svém výkonu na adrese polar.com/flow.