Sissejuhatus

Õnnitleme teid uue M400 ostu puhul! Aktiivsetele sportlastele mõeldud M400 koos GPS-i, Smart Coachingu ja ööpäevaringse aktiivsuse jälgimisega julgustab teid piire ületama ja andma endast parima. Flow mobiilirakenduse abil saate oma treeningutest kiire ülevaate ning Flow veebiteenus aitab teil oma treeninguid üksikasjalikult planeerida ja analüüsida.

Käesolev kasutusjuhend aitab teil oma uut treeningukaaslast lähemalt tundma õppida. Õpetlikud videod ja käesoleva kasutusjuhendi uusima versiooni leiate aadressilt www.polar.com/en/support/M400.

M400

Jälgige oma treeningute andmeid – südame löögisagedust, kiirust, vahemaad, teekonda ja iga väiksematki tegevust oma igapäevaelus.

H7 südame löögisageduse andur

Saage treeningu ajal täpset ja reaalajas teavet oma südame löögisageduse kohta. Südame löögisagedus annab teavet selle kohta, kuidas teie treening läks.

Saadaval üksnes südame löögisageduse anduri komplekti ostjatele. Kui ostsite komplekti, mis ei sisalda südame löögisageduse andurit, ärge muretsege - saate selle alati hiljem soetada.

USB-kaabel

Kasutage USB-kaablit, et laadida akut ning sünkroonida FlowSync tarkvara abil andmeid M400 ja Polar Flow veebiteenuse vahel.

Polar Flow rakendus

Jälgige oma treeninguandmeid ilma igasuguse vaevata. Flow rakendus sünkroonib teie treeninguandmed juhtmevabalt Polar Flow veebiteenusega. Saate selle alla laadida App Store'ist.

Polar FlowSync tarkvara

FlowSync tarkvara võimaldab teil treeninguandmed M400-st ja Flow veebikeskkonnast USB-kaabli abil arvutisse kanda. Polar FlowSync tarkvara allalaadimiseks ja installimiseks külastage aadressi flow.polar.com/start.

Polar Flow veebiteenus

Planeerige ja analüüsige treeninguid, kohandage seadet ning tutvuge oma tulemustega aadressil polar.com/flow.