Nacházíte se tady: Začínáme > Úvod

Polar Loop Crystal Uživatelská příručka

Úvod

Děkujeme vám za nákup inteligentně krásného sporttesteru Polar Loop Crystal!

Tato uživatelská příručka vám pomůže začít s vaším novým přítelem pracovat. Chcete-li si prohlédnout instruktážní videa a nejnovější verzi této uživatelské příručky, navštivte nás na adrese support.polar.com/support/Loop_Crystal.

Přehled

Polar Loop Crystal

Polar Loop Crystal sleduje veškerou vaši aktivitu – každý krok a skok během dne - a ukáže vám, jak vám prospěla. Když vyvinete dostatečnou aktivitu, tak vás pochválí, a pokud vám do splnění cíle denní aktivity ještě trochu schází, tak vás povzbudí k pohybu.

Kabel USB

Součástí balení výrobku je zakázkový kabel USB . Používejte ho k nabíjení baterie a synchronizaci dat mezi sporttesterem Polar Loop Crystal a webovou službou Flow, prostřednictvím softwaru FlowSync.

Aplikace Polar Flow

Mějte okamžitě k dispozici data o svojí aktivitě a tréninku. Applikace Flow bezdrátově převede data o vaší aktivitě a tréninku do webové služby Polar Flow. Pořiďte si ji v App StoreSM nebo na Google PlayTM.

Software Polar FlowSync

Polar FlowSync synchronizuje vaše data mezi sporttesterem Polar Loop Crystal a webovou službou Polar Flow ve vašem počítači. Jděte na flow.polar.com/start , abyste mohli Polar Loop Crystal začít používat a mohli si stáhnout a nainstalovat software FlowSync.

Webová služba Polar Flow

Zaznamenávejte si své úspěchy, získejte vedení a podrobnou analýzu svých aktivit a tréninkových výsledků. Dejte o svých úspěších vědět svým přátelům. Toto vše naleznete na adrese flow.polar.com.

Co je v balení

Obsah balení
  1. Polar Loop Crystal

  2. Přezka s pružinovými kolíky (součástí balení Polar Loop Crystal)

  3. Nástroj k přezce

  4. Náhradní pružinový kolík

  5. Zakázkový kabel USB

  6. Průvodce Začínáme s měřicí páskou.

Toto je váš Polar Loop Crystal

Součásti sporttesteru Polar Loop Crystal
  1. Display

  2. Dotykové tlačítko

  3. Přezka

  4. Zakázkový konektor USB