Buradasınız: Başlarken > Giriş

Polar Loop 2 Kullanım kılavuzu

Giriş

Bu yeni ve gelişmiş Polar Loop 2'yi satın aldığınız için teşekkür ederiz!

Bu kullanıcı kılavuzu yeni arkadaşınızı kullanmaya başlamanıza yardımcı olacaktır. Eğitim videoları ve bu kullanıcı kılavuzunun en yeni sürümü için lütfen support.polar.com/en/Loop2 adresine gidin.

Genel Bakış

Polar Loop 2

Polar Loop 2 tüm etkinliğinizi, gün boyu attığınız her adımı ve zıplamanızı takip eder ve size yararlarını gösterir. Yeterince etkin olduğunuzda sizi ödüllendirir ve günlük etkinlik hedefinizden eksik kalan bir kısım varsa sizi ödüllendirir.

USB Kablosu

Ürün seti özel bir USB kablosu içerir. Kabloyu pili şarj etmek ve FlowSync yazılımı aracılığı ile Polar Loop 2 ile Flow web hizmeti arasında veri eşitlemesi için kullanın.

Polar Flow Uygulaması

Etkinlik ve egzersiz verilerinizi anında öğrenin. Flow uygulaması etkinlik ve egzersiz verilerinizi kablosuz olarak Polar Flow web hizmetine senkronize eder. Uygulamayı App StoreSM veya Google playTM'den edinebilirsiniz.

Polar FlowSync Yazılımı

Polar FlowSync Polar Loop 2 ve bilgisayarınızdaki Polar Flow web hizmeti arasında verilerinizi eşitler. Polar Loop 2'yi kullanmaya başlamak ve FlowSync yazılımını indirip yüklemek için flow.polar.com/start adresine gidin.

Polar Flow Web Hizmeti

Kazanımlarınızı takip edin, yol gösterici bilgiler alın, etkinlik ve egzersiz sonuçlarınızın ayrıntılı analizlerini görün. Tüm arkadaşlarınızın kazanımlarınızdan haberdar olmasını sağlayın. Tüm bunları flow.polar.com adresinde bulabilirsiniz.

Kutuda Neler Var

Kutunun içindekiler
  1. Polar Loop 2

  2. Yaylı pimleri olan toka (Polar Loop 2'ye takılır)

  3. Toka aleti

  4. Ek yaylı pim

  5. Özel USB kablosu

  6. Ölçüm şeritli hızlı başlangıç kılavuzu

Bu Sizin Polar Loop 2'niz

Polar Loop 2 parçaları
  1. Ekran

  2. Dokunmatik düğme

  3. Toka

  4. Özel USB konektörü