Buradasınız:Giriş

Polar Balance Tartı Kullanım Kılavuzu

Giriş

Yeni Polar Balance tartıyı satın aldığınız için tebrikler! Polar Balance kilo yönetim hizmeti ve etkinlik takibi özellikli bir Polar bileklik ile kilonuzu nasıl koruyacağınız ya da nasıl kilo vereceğiniz ile ilgili kişisel yönlendirme alacaksınız. Ayrıca Polar Flow mobil uygulaması da hizmet işlevselliğinin bir parçasıdır.

Bu kullanım kılavuzu, yeni Polar Balance tartınızı kullanmaya başlamanıza yardımcı olacaktır. Eğitim videoları ve bu kullanım kılavuzunun en yeni sürümü için lütfen support.polar.com/en/support/polar_balance adresini ziyaret edin.

Polar Balance Tartı

Polar Balance tartının üzerine çıkarak kilonuzu ölçün ve ardından kilo verilerinizi Flow uygulaması aracılığı ile kablosuz olarak ya da bilekliğinizi USB kablo ile bilgisayarınıza bağlayarak web hizmetine eşitleyin. Çok kullanıcılı Polar Balance tartı 7 farklı Polar bileklik ile eşleştirilebilir ve ayrıca normal bir Bluetooth® Smart tartı olarak da çalışır.

Etkinlik Takibi Özellikli Polar Bileklik (Loop, V800, M400..)

Polar Balance kilo yönetim hizmetinden Polar bilekliğinize, geçerli kilo hedefinize dayalı kişisel bir etkinlik hedefi alın. Bileklik gün boyunca ne kadar etkin olduğunuzu ve günlük etkinlik hedefinize erişmek için ne kadar etkinlik gerçekleştirmeniz gerektiğini anında görmenize olanak sağlar.

Polar Balance Kilo Yönetim Hizmeti

Polar Balance, Polar Flow web hizmetinin bir parçasıdır. Bir kilo hedefi belirleyin, bir günlük etkinlik hedefi ve hedefinize erişmenize yardımcı olmak için her gün kaç kalori daha az tüketmeniz gerektiği ile ilgili tavsiye alın. Etkinliğinizi ve beslenmenizi dengelemek için yönlendirme alın, kilo eğiliminizi takip edin ve Vücut Kütle İndeksinizi (BMI) çevrimiçi görün. Bunların tümünü polar.com/flow adresinde bulabilirsiniz.

Polar FlowSync Yazılımı

Polar Flowsync, bilekliğiniz ile bilgisayarınızdaki Polar Flow web hizmeti arasında verileri eşitler. FlowSync yazılımını indirmek ve yüklemek için flow.polar.com/start adresine gidin.

Polar Flow uygulaması (iOS ve Android)

Etkinlik ve ilerleme durumunuzu telefonunuzda bir bakışta görüntüleyin. Flow uygulaması etkinlik ve kilo verilerinizi kablosuz olarak Polar Balance kilo yönetim hizmetine senkronize eder. App StoreTM veya Google playTM'den edinebilirsiniz.