Oled siin: Sissejuhatus

Polar Balance’i kaalu kasutusjuhend

Sissejuhatus

Õnnitleme teid uue Polar Balance’i kaalu ostu puhul! Tänu Polar Balance’i kaalujälgimisteenusele ja aktiivsuse jälgimise funktsiooniga Polari randmeseadmele saate kehakaalu hoidmiseks või langetamiseks individuaalseid juhiseid. Polar Flow mobiilirakendus moodustab teenusest tähtsa osa.

Käesolev kasutusjuhend aitab teil uue Polar Balance’i kaaluga lähemalt tutvuda. Õpetlikud videod ja käesoleva kasutusjuhendi uusima versiooni leiate aadressilt support.polar.com/en/support/polar_balance.

Polar Balace’i kaal

Kehakaalu mõõtmiseks astuge Polar Balance’i kaalule. Seejärel sünkroonige saadud andmed veebikeskkonnaga, kasutades Flow mobiilirakendust või ühendades randmeseadme USB-kaabli abil oma arvutiga. Mitme kasutajaga Polar Balance’i kaalu on võimalik siduda kuni 7 erineva Polari randmeseadmega ning seda on võimalik kasutada ka tavalise Bluetooth® Smarti kaaluna.

Aktiivsuse jälgimise funktsiooniga Polari randmeseade (Polar Loop, V800, M400 jt)

Polar Balance’i kaalujälgimisteenus seab kehakaalu sihtväärtuse saavutamiseks vajaliku igapäevase aktiivsuse eesmärgi ning edastab selle Polari randmeseadmele. Randmeseade näitab ära, kui aktiivne olete päeva jooksul olnud ja annab kasulikke näpunäiteid päevase aktiivsuse eesmärgi saavutamiseks.

Polar Balance’i kaalujälgimisteenus

Polar Balance on osa Polar Flow veebiteenusest. Määrake kehakaalu sihtväärtus ning saage igapäevane aktiivsuse eesmärk. Samuti saate juhiseid selle kohta, kui palju peaksite oma eesmärgi saavutamiseks igapäevast kalorite tarbimist vähendama. Hankige nõuandeid toitumise ja liikumise kohta ning jälgige oma kaalu ja kehamassiindeksi muutumist graafikute näol. Kogu vajaliku teabe leiate aadressilt polar.com/flow.

Polar FlowSynci tarkvara

Polar FlowSynci tarkvara abil on võimalik andmeid randmeseadme ja Polar Flow veebikeskkonna vahel sünkroonida. FlowSynci tarkvara allalaadimiseks ja installimiseks minge aadressile flow.polar.com/start.

Polar Flow mobiilirakendus (iOS ja Android)

Jälgige oma aktiivsust ja tehtud edusamme ilma igasuguse vaevata oma mobiiltelefonist. Flow mobiilirakendus sünkroonib teie aktiivsuse ja kehakaalu andmed juhtmevabalt Polar Balance’i kaalujälgimisteenusega. Saate selle alla laadida App StoreSM-ist või Google PlayTM-ist.