Nacházíte se tady:Úvod

Uživatelská příručka k váze od Polaru

Úvod

Blahopřejeme vám k nové váze od Polaru! Spolu se službou Polar Balance pro kontrolu hmotnosti a zápěstní jednotkou značky Polar s funkcí sledování aktivity získáte na míru uzpůsobená doporučení, jak si udržet hmotnost, nebo jak zhubnout. K funkcím této služby patří rovněž mobilní aplikace Polar Flow.

Tato uživatelská příručka vám pomůže začít s vaší novou váhou od Polaru pracovat. Videoinstruktáž a nejnovější verzi této uživatelské příručky naleznete na adrese support.polar.com/en/support/polar_balance.

Váha od Polaru

Postavte se na váhu a zvažte se. Potom svoji hmotnost uložte do webové služby, buďto bezdrátově, prostřednictvím aplikace Flow, anebo připojením zápěstní jednotky k počítači přes kabel USB. Multiuživatelskou váhu Polar Balance lze spárovat až se sedmi různými zápěstními jednotkami od Polaru a funguje i jako obyčejná váha, pracující s technologií Bluetooth® Smart.

Zápěstní jednotka od Polaru se sledováním aktivity (Loop, V800, M400...)

Získejte na míru vytvořený cíl aktivity, založený na vašem aktuálním cíli hmotnosti, který si můžete převést ze služby pro kontrolu hmotnosti Polar Balance do zápěstní jednotky od Polaru. Zápěstní jednotka vám umožní okamžitě vidět, nakolik jste zatím byli v průběhu dne aktivní, a kolik aktivity musíte ještě vyvinout, abyste splnili svůj cíl denní aktivity.

Služba pro kontrolu hmotnosti Polar Balance

Polar Balance je součástí webové služby Polar Flow. Stanovte si cílovou hmotnost a obdržíte cíl denní aktivity a doporučení, o kolik kalorií denně musíte zkonzumovat méně, abyste mohli dosáhnout svého cíle. Získejte online vedení k vyváženosti aktivity a výživy, sledujte, kam se ubírá vaše hmotnost, a zjistěte si, jaký je váš BMI. To vše naleznete na stránkách polar.com/flow.

Software Polar FlowSync

Polar FlowSync provádí synchronizaci dat mezi zápěstní jednotkou a webovou službou Polar Flow ve vašem počítači. Jděte na adresu flow.polar.com/start , kde si software FlowSync stáhněte a nainstalujte.

Aplikace Polar Flow (iOS a Android)

Získejte bleskový přehled o svojí aktivitě a pokroku, jaký jste udělali, ve svém telefonu. Aplikace Flow bezdrátově ukládá vaši aktivitu a hmotnost do služby pro kontrolu hmotnosti Polar Balance. Stáhněte si ji v App StoreSM nebo na Google playTM.