Buradasınız: POLAR FLOW > EŞİTLEME (SENKRONİZASYON)

Eşitleniyor

Verileri A370'inizden FlowSync yazılımı ve USB bağlantı noktası aracılığıyla ya da Flow uygulaması ve Bluetooth Smart® üzerinden kablosuz olarak aktarabilirsiniz. Verilerin A370'iniz ile Flow web hizmeti arasında eşitlenebilmesi için bir Polar hesabınızın ve FlowSync yazılımınızın bulunması gerekir. flow.polar.com/start adresinde A370'inizin kurulumunu yaptıysanız hesabınızı oluşturmuş ve yazılımı indirmişsinizdir. A370'inizi kullanmaya başlarken hızlı kurulum yaptıysanız tam kurulum için flow.polar.com/start adresine gidin. Flow uygulamasını, App Store ya da Google Play'den mobil cihazınıza indirin.

Nerede olursanız olun, A370'iniz, web hizmeti ve mobil uygulama arasında eşitleme işlemi yapmayı ve verilerinizi güncel tutmayı unutmayın.

Flow mobil Uygulaması ile Senkronizasyon

Senkronizasyon yapmadan önce:

  • Bir Polar hesabına ve Flow uygulamasına sahip olmanız gerekir.
  • Mobil cihazınızda Bluetooth açık, uçak/uçuş modu ise kapalı olmalıdır.
  • A370'inizi mobil cihazınızla eşleştirmiş olmanız gerekir. Daha fazla bilgi için Polar Flow uygulaması'na bakınız.

Verilerinizi kendiniz eşitlemek için:

  1. Flow uygulamasında oturum açın ve A370'in düğmesini basılı tutun.
  2. Arıyor, Bağlanıyor mesajının ardından Eşitleniyor mesajı görüntülenir.
  3. İşlem tamamlandığında Tamamlandı mesajı görüntülenir.

Kondisyon takipçiniz otomatik olarak her saat başı Polar Flow uygulamasıyla eşitleme işlemi gerçekleştirir. Ayrıca her egzersiz seansından, hareketsizlik bildiriminden, etkinlik hedefine erişildikten ya da bir Kondisyon Testi yapıldıktan sonra, veriler uygulama ile arka planda eşitlenir.

A370'inizi Flow uygulamasıyla eşitlediğinizde egzersiz ve etkinlik verileriniz de internet bağlantısı üzerinden Flow web hizmetiyle otomatik olarak eşitlenir.

Polar Flow uygulamasının kullanımı ile ilgili destek ve daha fazla bilgi için, support.polar.com/en/support/Flow_app adresine gidin.

FlowSync aracılığı ile Flow Web Hizmeti ile Eşitleme

Flow web hizmeti ile verileri senkronize etmek için FlowSync yazılımı gerekir. flow.polar.com/start adresine gidin ve senkronizasyon işleminden önce yazılımı indirin ve kurun.

  1. USB kablosunu kullanarak A370'i bilgisayarınıza bağlayın. FlowSync yazılımınızın çalıştığından emin olun.
  2. Bilgisayarınızın ekranında FlowSync penceresi açılır ve eşitleme işlemi başlar.
  3. İşiniz bittiğinde tamamlandığını belirten bir mesaj gösterilir.

A370'i bilgisayarınıza her taktığınızda, Polar FlowSync yazılımı, verilerinizi Polar Flow web hizmetine aktarır ve değiştirmiş olabileceğiniz tüm ayarları eşitler. Eşitleme işlemi otomatik olarak başlamazsa, FlowSync yazılımını masaüstü simgesinden (Windows) veya uygulamalar klasöründen (Mac OS X) başlatın. Her aygıt yazılımı güncelleştirmesi geldiğinde FlowSync size haber verecek ve yüklemenizi isteyecektir.

A370'iniz bilgisayarınıza takılıyken Flow web hizmetinde ayarları değiştirirseniz ayarları A370'e aktarmak için FlowSync'te eşitleme düğmesine basın.

Flow web hizmetinin kullanımı ile ilgili destek ve daha fazla bilgi için, support.polar.com/en/support/flow adresine gidin.

FlowSync yazılımının kullanımı ile ilgili destek ve daha fazla bilgi için, support.polar.com/en/support/FlowSync adresine gidin.